Půjčovna dodávek Zlín – dostupná doprava pro všechny

 

Naše firma se specializuje na dlouhodobý i krátkodobý pronájem dodávek i dalších užitkových vozů spadajících do kategorie do 3.5 tun hmotnosti. Našimi klienty se mohou stát živnostníci, podnikatele, ale i všechny soukromé osoby. Sídlíme ve Zlíně, kde vyvíjíme největší aktivitu. Příznivé podmínky naší společnosti i atraktivní cenová politika jsou ale důvodem, proč půjčovnu dodávek Zlín vyhledávají nejen místní, ale i klienti z širého okolí. Nerozhoduje přitom, zda vyžadujete vůz na týden, nebo jste jen moc nakupovali a potřebujete to odvézt. V obou případech nás bez váhání kontaktujte.

 

Doba provozu a ceny – obojí sedne každému

Půjčovna dodávek Zlín pronajímá vozový park 7 dní v týdnu v čase od 8 do 20 hodin. Pokud jsou vaše dispozice odlišné, není problém si předem domluvit na jiné době.

Nepolepujeme naše vozidla reklamou jako jiné půjčovny, takže je bez komplikací můžete použít k vlastním komerčním aktivitám.

 

Kontinuální péče o atraktivní vozový park se pozná

Vozidla týmu půjčovny dodávek Zlín jsou stále ve špičkovém technickém stavu a podrobujeme je neustálé kontrole. Nonstop asistence pro naše klienty a dálniční známka ČR jsou při vašich cestách kamkoli samozřejmostí.

Pokud to vaše aktivity budou vyžadovat, rádi zapůjčíme transportní kurty, navigaci, rudlíky a poskytneme energetické nápoje do kabiny. V zásobě jsou za cenu 20,- Kč také oblíbené „banánovky“. Zapůjčení navigace je zpoplatněno cenou 50,- Kč za den.

 

Co požadujeme od klientů?

Celkem nic zvláštního. Ověřujeme vlastnictví řidičského průkazu skupiny B, dále budete potřebovat občanský průkaz a vratnou kauci 5000 Kč plus poplatky za konkrétní vůz. Ty startují na 500 Kč. V případě, že nejste jednatelem společnosti a vyžadujete firemní pronájem, budou po vás naši pracovníci chtít plnou moc ověřenou notářem.

Není samozřejmě problém zaparkovat vaše vlastní vozidlo v prostorách půjčovny dodávek Zlín.

 

Placení?

Pravda, zdarma to není. Kauci i pronájem požadujeme v českých korunách a zatím bohužel nebereme platební karty. Je tedy možné zaplatit hotově nebo pomocí bankovního převodu.

 

Jak nás kontaktovat?

Vždy v provozní době můžete pracovníky půjčovny dodávek Zlín zastihnout na telefonu 608 800 180 nebo mailové adrese  pbrezik@email.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download