2.3 C
Prague
19.1.2021

Bydlení v podkroví, nejlevnější cesta vede přes IP Polnou

Podkrovní část domu se velmi často používá k uskladnění přebytečných věcí a předmětů, kterých se chceme rychle a elegantně zbavit. Půda se tak zanedlouho promění v neobyvatelný prostor, kde s každým dalším kouskem přicházíme o cenné metry.

Rekonstrukce ve vás vyvolává nepříjemné pocity spojené s nemalou finanční investicí, ale jsou tyto obavy opodstatněné? Díky moderním technologiím si podkrovní bydlení může dovolit téměř každý. S využitím správné firmy a stavebního postupu lze docílit opravdu skvělých výsledků. Pozornost přesuňme ke stropnímu systému Magmarelax, proč je právě tento způsob nejlepší volbou na trhu?

 

Co dokáže stropní systém Magmarelax?

Stropní systém Magmarelax je nedílnou součástí rozsáhlého portfólia služeb společnosti IP Polná. Psal se rok 1995, kdy se na českém trhu úplně poprvé objevuje foukaná minerální izolace a její schopnost se vypořádat i s těžko dostupnými konstrukcemi střech.

Po více jak 20 letech se IP Polná řadí mezi lídry v oblasti cíleného snižování výdajů za vytápění.

 

Magmarelax a jeho výhody

Stropní systém Magmarelax se skládá z dřevěné lamelové konstrukce s vrchním záklopem, čímž mezi těmito vrstvami vzniká důležitá dutina. Ta se zafouká minerální izolací a poskytne tak efektivní dodatečné zateplení bez jediného tepelného mostu.

Podlaha půdy se díky izolační konstrukci stane důležitou součástí systému, který se postará o příjemné a především stálé klimatické podmínky v daném podkrovním prostoru. Izolace Magmarelax si poradí s přímým sluncem i sychravým počasím v před zimním čase.

 

Hlavní výhody stropního systému Magmarelax

● Vytvořením pochozí podlahy zachovává vlastnosti půdního prostoru.

● Udržuje v podkroví přijatelné tepelné podmínky.

● Mimořádně kvalitní povrch podlahy se snadno udržuje.

● Skvělé si poradí s nerovnostmi podkladu.

● Vhodný i pro atypický tvar střechy, snadno se přizpůsobí.

● Překvapí vás nejen cena, ale i rychlost realizace.

● Systémem Magmarelax zvyšuje požární bezpečnost střechy.

● Nižší únik tepla vede ke snížení výdajů o 30 %.

 

Bez krovu to nemá smysl

Ještě před tím, než se pro stropní systém Magmarelax nadchnete, je třeba zkontrolovat kondici krovu a střešní konstrukce. Pokud nebude váš krov pevný a dostatečně odolný, nikdy se nedočkáte potřebných výsledků. Největší riziko se skrývá v dřevokazných houbách, plísni a hmyzu. Napadení se v počátcích odhaluje opravdu těžko a většinou se o celé problematice dozvíte ve chvíli, kdy vám bude krov padat doslova na hlavu.

 

Ošetření krovu IMUNITRELAXEM

Společnost IP Polná přichází s další zajímavou službou preventivní ochrany krovu před škůdci, dřevokaznými houbami a hmyzem. Po důkladném přezkoumání dřevěných částí krovu a vyhodnocení jeho stavu doporučí ošetření přípravkem IMUNITRELAX. K ošetření se využívá ryze kvalitních látek a substancí od renomované německé společnosti REMMERS. Krov se po pečlivém očištění ošetří tlakovým postřikem, čímž se přípravek dostane i do nejmenších trhlin.

Preventivní ošetření krovu prodlužuje především jeho životnost a odolnost vůči napadení. K tomu je zapotřebí nastolit i vhodné klimatické podmínky, proto se zateplení stropu k této službě přímo nabízí.

Informační video – https://www.youtube.com/watch?v=1VjlLPBnp68

V případě zájmu o bližší informace o službách společnosti IP Polná navštivte jejich webové stránky na adrese www.magmarelax.cz nebo volejte bezplatné číslo 800 100 533.

Související příspěvky

Vybíráte novou podlahu do interiéru? Dlouholetým favoritem je vinyl!

majda

Alchymie úspěšného odstranění graffiti. Výškové čištění fasád Praha 5

Veronika

Chci letní pergolu, jak na to?

majda

1 komentář