5 her na každou zahradní párty

 

Čas letních párty, grilování a setkávání s přáteli i rodinou je v plném proudu. Přemýšlíte, jak sebe i své blízké pobavit a vyzkoušet něco nového? Inspirujte se nejlepšími hrami, které můžete hrát doma na zahradě, ale i venku a které vás budou zaručeně bavit. Udělejte z obyčejné oslavy narozenin nebo večerního posezení na terase nezapomenutelnou akci.

 

1) Tanec s držením

Připravte si dřevěné brikety, které nemusíte hlídat a díky kterým se maso na grilu bude opékat téměř samo. Nainstalujte na zahradu nebo terasu rádio a vyzvěte své přátele k tanci. Tento tanec jim ale udělejte mnohem zábavnější. Nechte pár držet čely například nafouklý balónek, jablko nebo třeba minci. Tancujte, až dokud nezůstane jeden pár, který tento předmět udrží nejdéle. Ten může následně vyhrát třeba sladkou odměnu.

 

2) Poznávání po hlase

Zajímavou a vtipnou hrou je hra, kdy se skupina lidí rozdělí na dvojice. První skupinka si zaváže oči a chvilku počká mimo terasu nebo místo, kde máte posezení. Druhá skupinka si pak sedne doprostřed místa, ideálně do kruhu a následně se zvolí krátké citoslovce nebo zvolání. Úkolem první skupinky je pak poznat po hlase, kdo přesně na ně volá a společně se tak mají najít dvojice. Zjistěte, jestli dobře znáte hlas svého protějšku nebo kamaráda.

 

3) Kvíz s tombolou

O něco složitější hrou, kterou stojí za to připravit si dopředu, je kvíz. Zamyslete se, jaké téma vás a přátele nebo rodinu spojuje a vytvořte si třeba padesát různých otázek, které můžete číst postupně, nebo se mohou losovat. Výhru z tomboly si pak vybere ten, kdo bude mít nejvíc bodů nebo kdo odpoví nejrychleji a podobně.

Poznámka: Na odměnách v tombole se mohou podílet i hosté. Vhodné je stanovit určitý finanční limit a ostatní již nechat na jejich nápaditosti. Radost udělají různé drobnosti pro radost, ale třeba i tematické praktické pomůcky na zahradu i do domu, jako jsou třeba dřevěné brikety, malé zahradní nářadí nebo sazeničky rostlin. Budete-li chtít a sdílíte-li třeba se všemi hosty společnou vášeň či koníček, můžete darům udat i určité tematické zaměření.

 

4) Najdi změnu

Vezměte pár obyčejných věcí, které kolem sebe máte, například hrnek, vázu, konev nebo dřevěné smrkové pelety a vytvořte z nich scenérii na stole. Poté si hráč prohlédne a zapamatuje věci, otočí se nebo na okamžik odejde a vy na stole provedete úpravy, něco odeberete nebo přidáte. Úkolem je pak zjistit, jaké změny v rozložení předmětů byly provedeny.

 

5) Na odpadlíka

Další velice oblíbenou společenskou hru, u které se jistě zabavíte a pobavíte. Příprava je jednoduchá. Umístěte židle do kruhu, opěradly zády k sobě. Připravte o jednu židli méně, než je počet hráčů, a poté nechte osazenstvo tančit a pohybovat se kolem židlí při hudbě. Kdykoliv hudba utichne, každý z hráčů má za úkol se co nejrychleji posadit. Při každém kole vypadne jeden nejméně pohotový hráč a současně je odstraněna vždy jedna další židle. Na konci soutěže zůstane jen jedna židle a jeden výherce.

Přejeme krásné léto a příjemnou večerní zábavu na čerstvém vzduchu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download