12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

LUXUSNÍ SVATBA ČI PERFEKTNÍ VEČÍREK NA FARMĚ MICHAEL

Lesy, louky, farmy, krásná příroda a čerstvý vzduch. Ve venkovním prostředí je stále oblíbenější pořádat svatby či firemní akce. Ještě aby ne. Ven se vejde mnohem více lidí, nabízejí se nám další možnosti, možná zažijeme i více zábavy.

Svatba v přírodě je v poslední době stále oblíbenější a žádanější. Nemůžeme se tomu divit. Většinou to jsou svatby uvolněnější, v boho stylu a když vyjde počasí, tak jsou opravdu ikonické. Každé roční období má něco do sebe, tudíž si jen vyberte mezi podzimním listím, kvetoucími třešněmi nebo horkým počasím (padající vločky taky nejsou problém, jen aby Vás v té zimě nebolelo nandávat prstýnky). Luxusní svatba, se může odehrát kdekoliv.

Pro firemní akce se taky stalo oblíbeným místem příroda. Workshopy, zasedání, teambuldingy nebo večírky taky nemusí být v uzavřených prostorách. Můžete uspořádat akci pro stovky lidí a třeba navázat nové kontakty. Zařídit si můžete i doprovodný program a tím si s kolegy užít nějakou zábavu. Vždyť venku se toho dát dělat spousta.

A jedno z míst, které by Vás mohlo zaujmout jak na svatbu, tak na firemní večírky, je například Farma Michael. Jestli hledáte klidné místo, luxusní ubytování, komfort a nezapomenutelný zážitek, je to místo pro Vás. Oblíbené místo i u známých osobností se nachází v okresu Benešov. Památka s románsko-gotickým původem Vám akci vynese na vrchol.
Svatba zde není žádný problém a svatební agenturu od Farmy Michael můžete také hned využít. Celý areál bude jen pro Vás a užijete si i stylové ubytování.
Firemní akci Vám zpříjemní třeba golf, rybaření nebo projížďka na koni. Farma Michael totiž chovají koně Paint Horse a Hanovera. Je tu možnost i ustájení vlastního koně a bude o něj řádně postaráno. S doprovodným programem Vám rádi zaměstnanci pomohou, už mají několik let zkušeností. Toto místo překoná Vaše očekávání.

Najděte si přesně to místo, které Vám a Vaší akci bude vyhovovat a nebojte se do přírody vyrazit.

Související příspěvky

Začínáte s podnikáním? A už máte své logo?

redakce

Ty nejlahodnější letní dezerty připravíte s Baileys

redakce

Připravte vašim dětem narozeninovou oslavu

majda