21.4.2024
MaxiMagazín

Kam v zimě na hory? Vsaďte na stylovou roubenku!

Pokud už pokukujete po tipech, kam vyrazíte na zimní dovolenou, vyzkoušejte luxusní roubené chalupy v samém srdci Krkonoš. A to konkrétně v obci Černý důl, která patří k nejvyhledávanějším lokalitám. Na své si zde přijdou vášniví lyžaři i horalové, pro něž je to stěžejní bod pro řadu výprav.

Vyžití v zimě i v létě

Roubené chalupy vám nabídnou nadstandardní ubytování, díky němuž si užijete zimní a letní radovánky na maximum. Z chalupy to budete mít pouze 400 m ke skiareálu Černý důl, ve kterém se nachází 9,7 km sjezdových tratí, 10 vleků a 2 lanovky. Pro vyznavače běžeckého lyžování je tu připraveno až 26 km upravených tratí. Rodiny s dětmi si užijí 3,5 km dlouhou jízdu na saních z Černé hory. V létě nabízí své vyžití Relax park. Naleznete tu horskou dráhu, fly neboli přemostění na 260 m dlouhé kladce 15 m nad zemí, lanový park, adrenalinové skluzavky, trampolíny a nafukovací atrakce. V příjemné vzdálenosti 4 km od roubenek se nachází velmi oblíbená Stezka korunami stromů.

Vše, na co si vzpomenete

Roubenky myslí na vaše maximální pohodlí. Proto jsou mimo jiné vybaveny saunou a venkovním bazénem s protiproudem. V interiéru se nacházejí klasická kachlová kamna se sporákem a možností spaní na peci. Celkovou útulnou atmosféru umocňuje replika starodávného nábytku. Díky tomu se vrátíte do dob našich babiček a rovněž si užijete krásnou nefalšovanou krkonošskou přírodu v okolí chalupy.

Splňte si sen o vlastní

Pokud jste se do roubenky zamilovali, nechte si postavit vlastní dle vašich požadavků. Pro inspiraci můžete navštívit komplex 4-10 roubenek v Krkonoších, kde se na prohlídce dozvíte vše potřebné o její realizaci. Případně si nechte vytvořit roubenku na klíč zahrnující návrh interiéru, zařízení stavebního povolení a doporučení vhodného pozemku. Ceny roubenek se odvíjí od požadavků klienta.

Související příspěvky

S tou správnou technikou bude úklid hračka

redakce

5 bylinek, které zlepšují paměť a pomáhají udržet pozornost při učení

redakce

Smoothie a džus jsou to samé. Nebo ne?

redakce