17.8 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Lze dát dohromady zábavu ve vířivce a nedotčenou divokou přírodu

Odpovíme vám jednoduše – ANO! Stačí, když letos pojmete svou rodinnou dovolenou tak trochu jinak, a vyzkoušíte jedinečné ubytování v Krkonoších z dílny Martina Roubala. A v čem že je tak výjimečné?

Martin Roubal, srdcař a milovník tradic každým coulem. Pro své zákazníky staví krásné a plně funkční poloroubenky i dřevěné domky, inspirované unikátní podkrkonošskou architekturou. Na první pohled nepoznáte, že máte před sebou sotva pár let starou stavbu. Vše budete mít za dílo velmi šikovného lidového architekta.

 

Moderní trendy a historie ruku v ruce

Chalupa Roubalka vám své pravé já neprozradí ani ve chvíli, kdy otevřete dveře. Dýchne na vás nezaměnitelným klimatem důmyslně opracovaného dřeva a potěší oko krásným trámovím či sloupy. Nabídne vám pivo z domácí pípy i plápolající oheň v krbu.

Znalce by mohlo zarazit jedině velká okna, jež nejsou ve stavbách tohoto typu pravidlem. Na své pochyby zapomenou v okamžiku, kdy se poprvé podívají ven. Úchvatný až pohádkový výhled do korun stromů jako v Krakonošově zahrádce jim doslova vyrazí dech. Vzdálený horský potůček bude příjemně šumět a bublat a místní pohodu nebudou rušit žádné zvuky z velkoměsta.

 

Moderní přednosti jsou ukryté v historických kulisách

Ale nebojte, všechny stavby i Chalupa Roubalka májí veškerý moderní komfort . V létě je to třeba krásný venkovní bazén, ve kterém se vyřádí do sytosti celá rodina. Dále pak plnohodnotně vybavená koupelna, sauna i vířivka Jacuzzi. Můžete si zahrát na perfektně vyladěné piano v podkroví nebo si zkrátka jen vychutnat svou lahodnou kávu při pohledu do nádherné okolní přírody.

Svůj jedinečný zážitek si však musíte zarezervovat včas. Termíny se rychle plní a ty nejkrásnější apartmány bývají velice brzy obsazené! Navštivte naše internetové stránky www.chalupyroubal.cz a zarezervujte si svůj volný termín ještě dnes!

Související příspěvky

Dítě Bridget Jonesové – nakažlivá bomba smíchu, na kterou se vyplatí si koupit lístek

Veronika

Víte, co jíte? Zjistěte si to předem na nutriční váze!

redakce

Kdy a kde se káva setkává s potrubní přepravou?

redakce