18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Moje zkušenost s mytím oken v Brně

Nikdy pro mne nebylo mytí oken Brno koníčkem. Navíc na to nemám tolik času, kolik bych potřebovala, abych kvalitně umyla okna. Ovšem vím, že si spousta lidí objednává přímo odborné firmy.

Při vyhledávání pro mne byly důležité některé prvky. Spolehlivost, diskrétnost a vstřícnost. Musím říci, že u společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem všechny tyto požadavky dostala. Tuto firmu jsem si nalezla na internetu, ale také mi ji doporučila kamarádka, která využívá jejich služby. Můj dům se nachází ve městě, takže okna jsou velmi rychle zaprášená a znečištěná. Ovšem pracovníci z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. používají zvláštní trik, kterým udrží moje okna déle čistá. Jejich služby objednávám už déle a musím uznat, že sama bych nedocílila tak dlouhotrvajícího lesku oken. Používají trik, při kterém suchou plenou rozleští moje umytá okna a tak vydrží dlouho čistá  a lesklá. Při umytí mých oken vždy omyjí kličky, rámy oken a parapety a hlavně odstraní pavučiny, kterých se strašlivě štítím. Také se mi hodí velice, že je mohu doma nechat samotné. Vždy se vrátím domů a po nich nezůstane nic, jen umytá okna a vše je na svém místě.

Tato firma za své zaměstnance garantuje a musím uznat, že se mi nikdy nic neztratilo ani mi nic nepoškodili. Tato firma je přesně pro lidi, kteří nemají čas, ale přesto trvají na dlouhodobém lesku a čistotě jejich oken.

 windows-690516_640

Objednal jsem si mytí oken od profesionálů

Pro moji babičku jsem chtěl zajistit mytí oken v jejím domě, bohužel na to nikdo z rodiny nemáme čas a já už se na její znečištěná okna nemohl dále dívat.

Znám firmu A Servis Lipka, která u nás dříve čistila koberce, takže jsem se na ně okamžitě obrátil s prosbou o umytí oken u babičky v domě. Vím, že se na ně mohu spolehnout, protože v dnešní době se nedá jen tak někomu věřit a nikdy nevíte, koho si do domu vezmete. S touto firmou mám garanci toho, že jejich zaměstnanci jsou bezúhonní a rozhodně se nic takového stát nemůže. Domluvil jsem se s nimi na daný termín, který jako vždy dodrželi a přijeli k mé babičce umýt okna. Okna umyli velmi kvalitně a bez použití leštidel zajistili dlouhotrvající lesk. Navíc má moje babička stará okna, která je potřeba rozdělat, což pro ně nebyl problém. Všechna okna rozdělali, umyli a zase smontovali. Umyli také kličky a parapety a odstranili pavučiny. Okna u babičky vypadala jako nová. Bylo velmi pěkné, že se nabídli s pravidelným mytím oken u ní doma, abych s tím nemusel mít zbytečné starosti. Babičky dům se nachází v centru města a tak se velmi rychle znečišťují, proto je častější mytí důležité. Nastavili jsme přesný den a cyklus mytí oken a ten bez problémů dodržují.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je pro mne zárukou kvality a spolehlivosti a rozhodně se nebojím je poslat k mé staré babičce samotné, protože vím, že se nemůže nic stát.

Související příspěvky

Tapety jsou stále velmi vyhledávané

redakce

Nové trendy ve světě vchodových dveří

redakce

Virtuální office na prestižní adrese

redakce

33 komentáře