4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Mytí oken jako dárek pro babičku nezklamal. Výškové práce čištění fasád Ostrava

Chtěli jsme babičce udělat radost. Bydlí v domě, ve kterém je už delší dobu sama, takže je veškerá starost o něj na ní. My samozřejmě také občas přiložíme ruku k dílu, ale každý z nás má také spoustu svých starostí, takže asi babičce nepomáháme tak, jak bychom chtěli. Rozhodli jsme se jí proto pomoct s mytím oken, i když neobvyklým způsobem. Jinak by to ale nešlo. Najali jsme tedy úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., výškové čištění fasád, oken Ostrava. Dřív babička neměla s mytím oken problém, ale teď už jsme sami viděli, že je toho na ni moc.

Babička z našeho překvapení měla kupodivu radost. Báli jsme se, že nás s ním vyžene. Ale když jsme přijeli na krátkou návštěvu a po chvíli se objevili i pracovníci A SERVISU, neměla námitky. Nemohli jsme zůstat celou dobu, ale ani to babičce nevadilo. Vypadalo to, že jí pracovníci padli do oka. Dobře se s nimi bavila.

Když nám babička později podávala informace, jak všechno dopadlo, byla viditelně moc nadšená, což nás také těšilo. Prý si ani nepamatuje, kdy měla okna tak perfektně čistá. My jsme jí navíc k čištění objednali i nano impregnaci oken, která oknům zajistí dlouhotrvající dokonalou čistotu. Babička nevycházela z údivu. A my jsme byli rádi, že jsme pro ni mohli něco takového udělat. Určitě jí to hodně ulehčilo práci a může mít zase o starost míň.

My jsme zvolili správně. A co Vy? Taky můžete potěšit své blízké neobvyklým dárkem. S firmou A SERVIS to půjde snadno. My jsme se na ni mohli spolehnout.

Strojové a drhnoucí tepování renovuje a oživí koberec. Hloubkové čištění koberců Ostrava

V bytě, ve kterém jsem před rokem začala bydlet s přítelem, jsme měli všude koberce, které jsme dostali od mých prarodičů. Byli jsme jedni z prvních, kteří bydleli sami a nemuseli se tak podřizovat rodičům, většina sešlostí a večírků se konala u nás. A znáte to, co večírek, to vždycky nějaká nehoda, kterou v našem případě nejvíce odnášely právě koberce. Přítel navrhoval, že si pořídíme plovoučku, ale to jsem nechtěla. Ty koberce byly dárek od babičky a dědečka a mně na nich vážně záleželo. Pustila jsem se proto do pravidelného čištění, drhla a kartáčovala je vším možným, ale výsledky pořád nebyly podle našich představ. Potom přítele napadlo, že bychom se mohli obrátit na nějakou úklidovou firmu.

Sedla jsem proto k internetu a začala zkoumat všelijaká fóra a diskuze a na většině z nich byla nejvíce vychválená úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců drhnoucím strojem Ostrava, která byla sice dražší než ostatní, ale prý koberce skutečně vyčistí. Zavolali jsme jim a probrali s nimi náš problém, a potom se s nimi dohodli na ceně a termínu. K mému překvapení mohli přijít už za dva dny, za což jsem byla ráda.

49422967 - cozy bright living room and big window

V dohodnutý den k nám přijeli a pustili se do čištění. Koberec čistili pomocí kotoučového stroje, který jsem viděla poprvé v životě a musím říct, že dokázal hotové zázraky. Koberec byl jako nový a mnohem lépe se mi potom i čistí, když na koberci zase něco přistane. Tímto bych chtěla A SERVIS všem doporučit, protože z hlediska poměru ceny a výkonu se jedná o výbornou firmu, na jakou jsem už dlouho nenarazila.

 

Související příspěvky

Vyrážíte za hranice ČR? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

redakce

5 příležitostí, kdy darovat šperk

redakce

Zlevněné zboží na portálu Knihy dobra

redakce