Na jaké typy akci se agentury specializují

 

 Hosteska na konferenci

Na konferencích hostesky vítají a zařizují registraci hostů. Další možností je také uvádění seminářů, přednášek, doplňování propagačních materiálů nebo se mohou postarat o občerstvení a pití. Jejich oblečení bývají kostýmky, nebo koktejlové šaty a boty na podpatcích.

Hosteska na veletrhu

Na veletrzích bývá práce hostesek rozličná. Mohou hosty vítat, rozdávat propagační materiály, navádět hosty, nebo se starat o občerstvení. Jejich oděv většinou bývá kostýmek, nebo koktejlové šaty, ovšem není problém se přizpůsobit vašemu přání.

Hosteska na sportovních akcích

Reprezentaci Vašich vozidel a motorek hosteska zvládne vždy krásná a usměvavá. Focení u vystavených vozidel s hosty není problém. Hostesky také mohou pracovat jako takzvané „ring girl“, které uvádějí další kolo zápasu. Na oblečení obvykle mají reklamní oděvy a k nim vhodnou obuv.

Hosteska na festivalu

Hostesky agentura má na starosti nejen vítáni hostů a kontrolování vstupů, ale také rozdávání propagačních materiálů, práce u baru, nebo jiného občerstvení bývá pracovní náplní na festivalech. Dress code záleží pouze na vás.

Ochutnávky

Pokud chcete zvýšit povědomí o vašem produktu, není nic jednoduššího, než si vybrat jednu z hostesek do ochutnávkového stánku. Hostesky nemají problém s přímým oslovením zákazníků a daný produkt si vždy předem nastudují a zákazníkovi tak předají pouze pravdivé informace. Pokud jde o přímý prodej, tak zde vám pomůže skvěle vyškolený promotér.

Soukromé firemní akce

Vaše vánoční večírky, oslavy narozenin a rozlučkové večírky naše hostesky rozzáří. Jako první vás a vaše zaměstnance přivítají hostesky s úsměvem na rtech. Jejich obsluha je vždy na úrovni a můžete se spolehnout na jejich profesionalitu.

Doprovod na společenských akcích

A v neposlední řadě jsou v nabídce i modelky, které se mohou stát vaším osobním doprovodem na pódium, nebo na jakoukoliv jinou společenskou událost. Modelky mají zkušenosti i s profesionálním focením, takže je můžete využít i na foceni vašich produktů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download