12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Škola v přírodě, letní tábor nebo lyžařský výcvik

Snažíte se, aby vaše děti měly krásné dětství plné zajímavých akcí, netradičních zážitků a aktivních dní? Škola v přírodě je v tom případě jasnou volbou. Jak vypadá to nejlepší ubytování pro skupinu dětí? Podívejte se, jak má hotel vypadat.

 

Ubytování pro školy v přírodě musí splňovat určitá pravidla

Pokud hledáte to správné ubytování pro školy, pak určitě hledíte nejenom na dobrou kuchyni, ale i hezké prostředí kolem hotelu. Rodinný hotel na Benecku nabízí ubytování pro školu i ubytování pro školku, hotel je přizpůsobený právě pro letní tábor nebo třeba lyžařský výcvik. Zimní škola v přírodě i s lyžemi? Pak rozhodně plánujte hotel u sjezdovky, ušetří vám to mnoho starostí s logistikou dětí a jejich lyží.

 

Hotel je připravený pro soustředěné učení

Jestliže mají učitelé v plánu dodržet pojem škola či školka v přírodě a do programu opravdu zařadí i hodiny výuky, tento krásný hotel nabízí skvělé zázemí i společenské místnosti, ve kterých se děti budou skvěle soustředit na učivo. Díky perfektnímu prostoru je hotel vhodný i pro adaptační pobyty.

 

Dětem nechybí zábava

Krásná příroda kolem, mnoho turistických stezek a mnoho zábavy v blízkém okolí. Tyto klady jsou pro dětské akce i adaptační kurzy jednoznačným plusem, kterým se hotel může pochlubit. V blízkosti hotelu nechybí moderní hřiště, nádherná příroda a čerstvý vzduch. Na sjezdovce můžete se skupinou dětí nejenom lyžovat, ale také vyzkoušet například tolik oblíbený snowtubing.

 

Krásné podvečery u ohniště

V areálu hotelu najdete také ohniště a sezení kolem, a tak i večeře ve formě opékání buřtů bude stále komfortní záležitostí. Tento hotel opravdu stojí za úvahu, s rezervací školy v přírodě však neváhejte příliš dlouho. Ty nejlepší termíny na začátku školního roku jsou totiž hned pryč.

Užijte si krásný týden na čerstvém vzduchu.

Související příspěvky

Potřebujete vyřešit zázemí na venkovní akci? Nejlepším řešením je party stan!

redakce

8 zajímavostí o Japonsku, které jste (nejspíš) nevěděli

redakce

Hledáte ideální kočku do bytu? Poradíme vám

majda