Na mytí oken a čištění fasády doporučujeme společnost „Výškové práce Praha 4“

 

V administrativní budově, kde je i naše cestovní kancelář, máme sice úklidový personál, ale my si i tak necháváme čistit od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, protože nám lidi z úklidového servisu nemají prostě dostatečné vybavení na to, aby dokázali dospět k takovým výsledkům, kterých je schopná tato úklidová firma.

Zaměstnanci z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce ve výškách Praha 4, čištění fasád, mytí oken, jsou navíc velmi milý a pečliví a nikdy jsme s nimi neměli žádný problém. Vždycky přišli v termínu a na minutu přesně, práci odvádí skvěle a nikdy tím nenarušují chod naší společnosti. Na dobře umytých oknech a výlohách je opravdu vidět, že jejich pracovníci jsou odborně zaškoleni, a odvádí tak pouze kvalitní práci.

Jednou za rok, taky necháváme čistit pás prosklené fasády, která prostupuje do naší kanceláře. Jedná se o skleněnou fasádu, kterou musí slanit a umýt vždy horolezci firmy. Po umytí oken nanáší i nano impregnaci skel  – GLP, která má ochranný účinek proti špíně a vodě, takže se výlohy potom už ani tolik nešpiní. Špínu totiž vždy smyje déšť. A když dlouho neprší, tak se smyjí proudem vody a je to bez námahy.

S touto firmou a jejích službou mytí oken Praha jsme velmi spokojeni, a proto ji všem vřele doporučujeme, ať už potřebujete omýt okna v kanceláři, a nebo i doma. Zaměstnanci z A SERVIS jsou schopni se bez problémů přizpůsobit našim požadavkům a ceny jejich služeb jsou vcelku přijatelné, vezmete-li v úvahu, že odvádí opravdu skvělou práci a okna vydrží čistá dlouho.

Člověk se na to musí koukat ze širšího hlediska a s klidnou hlavou protože si potom uvědomí, že se to vyplatí i finančně. Protože dříve jsme si nechali okna my od jiné úklidové firmy, ale museli jsme to dělat častěji, protože po jejich myt okna nikdy tak dlouho čistá nevydržela.

Nehodu z našeho koberce vyřešila firma strojní čištění koberců a sedaček Praha 3

Dělaly jsme u nás doma s holkami dámskou jízdu, která se nikdy neobejde bez fondue, které všechny zbožňujeme. Jenže jednou jsme nějak víc blbly, nebo za to mohl i alkohol, který jsme u toho popíjely, ale povedlo se nám soustavu fondue převrhnout na zem, samozřejmě už s rozehřátou čokoládou. Což byl fakt problém jak řemen, protože se to vylilo na koberec.

14172420 - foot claret

Drhly jsme to vším možný, ale bez úspěchu. Spíš nám přišlo, že jsme to dokonce možná ještě zhoršily. Nakonec nám bylo jasné, že pokud chceme ten koberec zachránit, tak se bez využití nějaké úklidové firmy neobejdeme. Dostali jsme doporučení na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců, sedaček Praha 3 a hned jsme jim druhý den ráno zavolaly.

Jejich zaměstnanci byli moc hodní a hned jsme se s nimi domluvily na termínu a kalkulaci. Přišli v domluvenou dobu a koberec v obýváků vyčistili takovou rychlostí, že jsme se nestačily s holkami divit. A co víc, nejenom že ho vyčistili, ale koberec vypadal jako úplně nový. Úplně prokoukl a měl svou veselou barvu jako tehdy.

Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, se kterou jsme se doposud nikdy nesetkaly.  Nejsem odborník, takže nemůžu říct, na jakém přesném principu funguje, ale ani mě to upřímně příliš nezajímá. Důležité pro nás je, že je ten koberec čistý. A to díky servisu čištění koberců Praha je. Navíc nabízejí i řadu dalších služeb, což je určitě výhodou, takže až budu někdy zase něco potřebovat, určitě se na ně obrátím. Ceny jsou taky přijatelné, vzhledem k jejich kvalitě, takže můžu tuto firmu všem jedině doporučit.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download