Historické město Beroun – to nejsou jenom památky, ale i nádherné novostavby

 

Hledáte ideální bydlení v nádherném městě se zajímavou historií, které nabízí veškerou občanskou vybavenost, dobré spojení s metropolí a výhled plný zeleně? Nabídka dostupných nemovitostí je opravdu široká, stačí si jen vybrat.

Ano, předně takový je developerský projekt Berounská brána, který si bere to nejlepší z nabízených možností a povyšuje tak klasickou bytovou zástavbu na něco výjimečného. Srdcem celého projektu a autorem architektonického návrhu je několikrát oceněný ateliér Ian Bryan Architects s mnoha léty zkušeností.

 

Dům, dvojdům či byt? V Berouně si určitě vyberete!

Rádi se obklopujete lidmi podobného věku, zájmů a preferencí? Sousedské vztahy v Berouně se teprve vytvářejí, vždyť první etapa výstavby projektu Berounská brána bude dokončena teprve na konci tohoto roku, a ta následující už ten příští. A co je k dispozici?

  • 65 bytů o dispozici 2+kk až 4+kk
  • 7 řadových domů ve velikostní kategorii 4+kk
  • 12 dvojdomů o dispozici 5+kk

Prodej bytů Beroun je stále v plném proudu a s ostatními nemovitostmi to není jinak. Toužíte-li po moderním světlém bydlení, kladoucím důraz na vaše pohodlí a osobní preference, určitě se vám v Berouně zalíbí. Romantická procházka okolo řeky, večeře v dobré restauraci, zdravotní středisko, škola a školka, gymnázium a ještě mnohem víc!

Že vám přece jenom něco chybí? Nevadí, autem je to odtud do Prahy pouhých 20 minut a do přírody ještě blíž. Beroun totiž svou zelenou náručí ochraňují hned dvě chráněné krajinné oblasti – Křivoklátsko a Český kras.

Prodej bytů i prodej domů Beroun má na starosti osvědčená developerská společnost Crestyl, jež stojí i za celou řadou dalších úspěšných projektů. Věděli jste například, že jejich projekt Šárecký dvůr získal v roce 2018 prestižní ocenění CIJ Awards 2018? Jejich nemovitosti jsou výjimečné, takže výjimečné bude i vaše bydlení. Vyberte si to nekrásnější ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download