Na tahání těžkých tašek s drogerií zapomeňte, nechte si ji doručit až domů

 

Prací prášek nebo tablety do myčky patří k čistícím prostředkům, kterých se běžné domácnosti každý měsíc spotřebujete dost a dost. Vyplatí se je proto nakupovat a akci a ještě lépe v podobě zvýhodněných DUO PACKŮ nebo velikostně zvýhodněných balení.

Ale dopravit domů najednou 9 kilo pracího gelu není zrovna legrace, tím spíš, pokud nejste vybaveni automobilem. A omezené zásoby malých prodejen s drogerií také obvykle nestihnou uspokojit všechny zájemce. Přes internet jsme už zvyklí nakupovat ledacos, tak proč to nerozšířit i na pohodlné nákupy drogerie?

V e-shopu Elektro-produkt.cz si můžete vybírat z široké řady velkoobjemových položek; od čistících prostředků až po výhodná balení značkových hlav pro holicí strojky. Nad 1200 Kč je doprava až k vám domů zdarma, takže se opravdu vyplatí nakoupit zásobu drogistických prostředků za velmi výhodné ceny.

Například kvalitní prací prostředek Ariel Actilift DUO PACK 2×4,55 l na bílé prádlo vás při nákupu on-line vyjde jen na 629 CZK. Dokáže vyprat i odolné skvrny při velmi nízké teplotě (30°C) jednoduše díky tomu, že je jeho aktivní částice samy vyhledají a odstraní. Díky Arielu bude prádlo svěží, hebké a dokonale čisté.

Při nákupu drogerie on-line můžete také jako první odhalit řadu novinek. Vyzkoušejte třeba Calgonit Finish Powerball QUANTUM s vůní citrusů. Kromě čistoty a vysoké lesku dokáží tablety finish také účinně ochránit sklo a stříbro před poškozením během cyklu mytí a prodlužuje jejich životnost až o 100%.

na své si přijdou i muži, kteří rádi pečují o svůj vzhled. Pro efektivní úpravu kotlet nebo kníru už nejsou třeba drahé a mnohdy nepohodlné elektrické strojky. GILLETTE FUSION PROSHIELD si s nimi hravě poradí za pár minut a bez zbytečného dráždění pokožky. Využijte zvýhodněnou cenu při nákupu přes e-shop a mějte svůj oblíbený holicí strojek včetně náhradní hlavic vždy po ruce, aniž byste museli každý měsíc navštěvovat kamenné drogerie.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download