12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Internet od rádia Impuls? Dovolte, abychom vám představili Impulsovic tarify!

Pro všechny posluchače Rádia Impuls máme skvělou zprávu! Nejposlouchanější rozhlasová stanice českého éteru ve spolupráci s poskytovatelem internetového připojení, společností AIM, vytvořili společně novou službu Internet na doma. Za velmi zajímavé ceny si tak můžete užívat vysokorychlostní internetové připojení a televizní kanály v HD kvalitě!

Služba internet na doma je dostupná od 15. srpna 2019 po celé ČR a platná bude po celý následující rok! Je tedy v plném proudu! Proto neváhejte, a co nejdříve si zjistěte, zda je právě ve vaší lokalitě internetu dostupný.

 

Rádio Impuls jde s dobou

Rozhlasové stanice coby poskytovatelé internetového připojení? Ne zcela běžné, ale ne také nemožné. Rádio Impuls zkrátka jde s dobou a nabízí internet, o kterém se mnoha uživatelům ani nesnilo. Čtěte dál!

 

Zbavte se nespolehlivého a pomalého připojení!

Služba je po technické stránce zajišťována společnostmi AIM a CETIN, které již několik let stojí za inovacemi internetových sítí po celé České republice. AIM je obchodní značka společnosti Planet A, která patří mezi nejrychleji rostoucí poskytovatele internetu v republice díky prozákaznickému přístupu a perfektnímu marketingu.

 

Užívejte si internetu vysokorychlostního!

Právě zásluhou obou zmíněných společnosti desetitisíce obyvatel České republiky již nejsou odkázány na nespolehlivá agregovaná wifi připojení a omezené datové tarify, ale mohou si užívat vysokorychlostního internetu v pravém slova smyslu. Nově tak zrychlil internet Plzeň a internet Bohumín.

 

Chcete surfovat s Impulsem? Můžete!

Co udělat pro to, abyste mohli surfovat s internetem od Impulsu? V první řadě si otestujte, zda Internet pro doma budete moci přijímat. Klikněte na odkaz impulsovic tarify (popřípadě otevřete přímo stránku impulsovictarify.cz nebo impulsovictarif.cz a do bílého políčka uprostřed hlavní stránky vložte svou adresu. A hned budete vědět, jak na tom jste. Optické sítě AIM a CETIM každopádně pokrývají 98 % území České republiky. To byste museli mít velkou smůlu, abyste obývali zbylá dvě procenta.

 

Tarify a ceny

Poté, co jsem do systému zadala mou osobní adresu, se přede mnou ihned rozbalily možnosti v cenách od 405 do 630 korun měsíčně v závislosti na rychlosti internetového připojení. Abyste si udělali obrázek – tarif dvacítka (rychlost až 20/2 Mbps) vás vyjde na 405 Kč měsíčně, padesátka na 450 Kč měsíčně, stovka na 540 Kč měsíčně a nejrychlejší dvoustovka na 630 Kč měsíčně.

 

Skutečně vysokorychlostní internet

V nabídce je ovšem i tarif za pouhých 330 korun měsíčně stejně jako zcela nejrychlejší rychlost připojení 400 Mbps. Ty však nejsou dostupné ve všech lokalitách včetně té mojí. Levnější ceny na současném trhu každopádně budete hledat velmi těžko. A pozor, za své peníze nedostanete pouze internetové připojení!

 

Surfujte a sledujte televizi v HD kvalitě zároveň!

V základním tarifu spolu se stabilním a spolehlivým internetovým připojením, o kterém si spousta uživatelů stále může jen nechat zdát, najdete i digitální vysílání Rádia Impuls (aby také ne) a základní tarif internetové televize Kuki! S Impulsem tak budete moci nejenom surfovat, ale také sledovat televizi! V HD kvalitě! 42 TV kanálů za stovku měsíčně, 70 TV kanálů za dvojnásobek a 150 kanálů za slušné čtyři stovky!

 

Přechod na vysílání DVB-T2 vyřešen

Svůj internetový tarif tak můžete sami doplnit jedním z tarifů televizních dle vašeho výběru. A pozor, s televizí od Impulsu zároveň vyřešíte i přechod na vysílání DVB-T2, bude-li se vás týkat. Vyhnete se pořizování nového televizoru či set top boxu.

 

Soutěžte o tarify zdarma!

To ale zdaleka není vše! Po celé září 2019 na Rádiu Impuls probíhají soutěže o tarify zdarma. Soutěží se každý všední den mezi 15. a 18. hodinou v odpoledním pořadu Fanda a jeho česká banda. Z něj se dozvíte i aktuální podmínky soutěže, které se každý den mění. Do hry Haló, tady Impulsovi se však můžete přihlašovat celý den! Třeba každých pět minut! Více informací najdete pod odkazem soutěž o impulsovic tarif. Tak neváhejte!

Související příspěvky

Vystudovat MBA online můžete i vy!

redakce

Zábava jen pro odvážné, troufnete si na ni?

redakce

Jak zviditelnit svou firmu v online prostředí

redakce

1 komentář