10.9 C
Prague
26.2.2021

Nabídněte klientům kvalitní mytí v samoobslužné automyčce

Rádi byste začali podnikat a lákal by Vás byznys v motoristickém světě? Vybavte Váš právě otevřený pneuservis moderními automyčkami a klienti se k Vám jen pohrnou.

 

Proč mýt auto právě v automyčce CarWash?

Samoobslužná automyčka značky BKF CarWash byla vyrobena tak, aby odpovídala potřebám lokalit s nízkou až střední intenzitou mytí. Jako ideální místo se pro ně jeví menší až středně velké obce. Bývají používány také jako doplňkové služby venkovských provozoven, čerpacích stanic a stanic technické kontroly. Setkat se s nimi lze rovněž v pneuservisech. Bezkontaktní myčky získávají na oblibě a jsou hitem posledních pár let. Kdo se rozhodne pro investici do automyčky BKF CarWash, může se těšit na plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu firmy BKF CarWash. Automyčka disponuje pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Mycí programy se postarají o důkladnou očistu všechno nánosů špíny i prachu. Po oplachu bude vůz navoskován a naleštěn. Volitelný program se postará o postřik ráfků, který pomůže odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Více informací o jednotlivých mycích programech najdete zde bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

 

Benefity plynoucí z používání automyček BKF CarWash

Používání automyček BKF CarWash přináší značné výhody především řidičům. BKF věrnostní program je možné spravovat přes internet a nabízí komplexní nabídku platebního systému pro platby za mytí aut. Tato služba je ideálním řešením především pro majitele služebních vozidel. Společnost BKF CarWash se snaží jít s dobou a rozhodla se poskytnout uživatelům automyček bezhotovostní platbu za použité služby. V neposlední řadě je třeba zmínit výhody vzdálené správy automyček a dohled přes internet. Tento program kombinuje výhody automatického oznámení vzdálené správy a podpory obchodních rozhodnutí na základě nejdůležitějších informací.

Související příspěvky

Když je potřeba pořádně umýt auto na Dakaru

redakce

Jak si pohlídat geometrii kol?

redakce

Přístřešek na auto nechrání jen před poškozením

majda