8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Dovolená s obytnou dodávkou nabízí svobodu

Na své dny volna se těšíme a většinou je i plánujeme dopředu. Mimo jiné řešíme i to, zda si vybereme ubytování na jednom místě, nebo naopak budeme cestovat z místa na místo a nocleh shánět až podle situace. Třetí možností je vyrazit s obytným vozem a získat svobodu pohybu i jistotu klidného spaní.

Někdo dostal do vínku toulavé boty a představa, že stráví celou dovolenou na jednom místě a v jednom hotelu, je pro něj naprosto nepředstavitelná. Jiný zase naopak nechce celou dovolenou pendlovat a spát v kempu pod stanem a hledá tak hotelový pokoj s veškerým pohodlím. Kompromisem pro oba typy a zároveň novou zkušeností může být dovolená s obytnou dodávkou. Tak si sami zvolíte, kde zrovna strávíte noc a kam chcete vyrazit druhý den, nebo se rozhodnete pár dní zůstat tam, kde se vám zalíbilo. Nemusíte přemýšlet, zda budete mít večer kam složit hlavu nebo vás čeká noc na kraji lesa. Obytnou dodávku pohodlně zaparkujete v téměř jakémkoli kempu, připojíte se na vodu i elektřinu a máte o pohodlí postaráno. Ráno zas můžete vyrazit dál, poznávat další krásná a zajímavá místa. Svou dovolenou si tak můžete naplánovat přesně podle svých představ a procestovat republiku, nebo se rozhodovat až podle momentální nálady a nechat vše na náhodě.

Pokud vás představa takové dovolené zaujala, nemusíte hned listovat nabídkami automobilek a vybírat, který vůz koupíte. Levnější řešení je půjčovna obytných vozů, kde si snadno zapůjčíte obytné auto na dovolenou nebo třeba jen prodloužený víkend. Výhodou je, že svůj domov na kolečkách si vozíte s sebou a nemusíte tak hledat volné kapacity hotelů nebo se spokojit s nabídkou jen proto, že jiná možnost není.

S obytným vozem si zajedete kamkoli chcete, za den můžete vidět mnoho turistických atrakcí nebo se naopak dostat mimo civilizaci a třeba u řeky lovit ryby.

Související příspěvky

Vysokozdvižné i paletové vozíky pro váš sklad nabízí TOR Industries

redakce

Co musíte vědět před koupí auta

redakce

Japonská garážová stání za poloviční cenu do konce roku

majda