8.5 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Jak vybrat golfový set

Každý golfista, ať už amatér nebo pokročilý hráč, sní o tom, že bude jednou mít svůj vlastní a kompletní golfový set, který bude obsahovat golfové hole přesně jemu na míru, a na které se bude moci vždy spolehnout. Takový golfový set ale není snadné najít. Jak tedy postupovat při vybírání golfového setu a jaké výhody kompletní golfové sety mají?

 

Golfové hole v setu

Podle pravidel golfu lze mít golfový bag naplněn maximálně 14-ti golfovými holemi. Golfové sety, což jsou dřeva, hybridy, železa a putter, jsou však nabízeny v mnoha variantách. Při výběru golfového setu se můžete rozhodovat mezi dvěma možnostmi. Buďto si můžete golfový set vybrat již předpřipravený a kompletní. Nevýhodou tohoto setu je, že v něm mohou být golfové hole, které vám nemusí dokonale padnout. Druhou možností pak je vybrat si golfový set postupně podle vlastního výběru.

Zaměřme se však pouze na golfové sety, které známé golfové značky prodávají již v kompletu. Takové sety obsahují veškeré hole na jednom místě. Golfový bag nemusíte plnit postupně, ale budete se těšit z mnoha holí, které můžete střídat. Možnost zakoupení kompletního golfového setu je zejména pro hráče začátečníky velmi příjemná a snadná. Z počátku samozřejmě nebudou potřebovat všechny hole, s přibývajícími zkušenostmi je však ocení. Příjemná je také informace, že kompletní golfové sety vás vyjdou na méně peněz, než kdybyste vybírali golfové hole jednotlivě. Golfové sety určitě vybírejte od známých golfových značek jako je Cleveland, Callaway, Wilson nebo Spalding. Tito výrobci se v golfu opravdu vyznají a je bezpečné si od nich nechat poradit a vybrat set, který opravdu využijete.

Golfové sety v sobě zahrnutí samozřejmě i golfový bag, ve kterém jsou golfové hole uloženy. Díky němu můžete mít všechny hole hezky uspořádány a chráněny před poškozením. Pokud vám golfový bag v průběhu času nebude vyhovovat, můžete jej vyměnit za jiný typ. Můžete si vybrat golfový bag cart, bag stand, bag na vozík i cestovní golfový bag, který je praktický v případě, pokud na golfové hřiště dojíždíte a máte strach, aby se vám v autě a při převozu golfové hole neotloukly o sebe.

Qf1p.50326328410a_2_jpg

Dámské kompletní golfové sety

Dámy, ani vy se nemusíte  bát, že byste byly ochuzeny o možnost vybrat si svůj kompletní golfový set. Světově známé značky golfových holí i doplňků jako je Callaway nebo Spalding nabízí kompletní golfové sety pro ženy, ke kterým lze navíc kombinovat oblečení na golf – trička, svetry, kalhoty i boty, na což si zejména ženy velmi potrpí. Chcete být stylové a mít svou golfovou výbavu kompletní? Vsaďte na praktickou možnost výběru golfového setu a začněte si konečně golf pořádně užívat!

Související příspěvky

Je káva škodlivá nebo prospívá zdraví?

redakce

Objevte kouzlo grilování na lávovém kameni

redakce

Grilování a mnohem víc

redakce