Než požádáte o nebankovní půjčku, měli byste vědět …

 

Když si hodláte vzít nebankovní úvěr, nebankovní půjčku nebo nebankovní hypotéku, měli byste se orientovat v pojmech „úroky“ a „RPSN“.

Úrok není nic jiného, než cena za finanční částku, kterou si půjčujete. Úrok v sobě nezahrnuje žádné další poplatky – například poplatky za vedení účtu, pojištění a podobně. Úrok, za který si nebankovní půjčku, nebankovní úvěr, nebankovní hypotéku půjčujete, je vždy vyjádřen v procentech za rok. Tomu odpovídá i zkratka p. a. neboli per annum.

Roční procentní sazba nákladů (RPSN) vám sděluje, kolik za to, že vám byly peníze půjčeny, zaplatíte celkem. Jde o součet všech poplatků a úroků, které se k půjčce vážou. Právě tento údaj vám definitivně řekne, kolik opravdu za svou bankovní či nebankovní půjčku zaplatíte. Právě na základě roční procentní sazby nákladů zjistíte, jestli se vám úvěr pro podnikatele, úvěr na cokoliv, rychlý úvěr nebo úvěr na konsolidaci vyplatí, zda se raději nemáte poohlédnout někde jinde.

 

Podnikáte? Bez úvěru pro podnikatele to asi nepůjde

Každý, kdo podniká, ví, že bez cizího kapitálu se neobejde. V předchozím odstavci byla zmínka o nebankovním úvěru pro podnikatele. Požádáte-li o úvěr pro podnikatele v bance, budete zasypáni obrovskou byrokracií. Právě tomu se můžete u nebankovní půjčky – nebankovního úvěru pro podnikatele – vyhnout. Zvláště, když se rozhodnete pro Vitacredit.

 

Bankovní půjčka versus nebankovní půjčka

Na závěr si ještě řekneme, jaký je tedy vlastně rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou, bankovním a nebankovním úvěrem. Teoreticky žádný. Garantován však máte rychlý proces schválení, často také možnost odkladu splátek nebo snížení výše splátek, pokud se dostanete do finančních problémů. Ať už tedy hledáte nebankovní půjčku, možnost spojení půjček, sloučení úvěrů a podobné služby, obraťte se na společnost Vitacredit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download