Nová Škoda Superb je nyní dravější

 

Dravá a přesto elegantní – přesně taková je nová Škoda Superb. Škoda Superb vždy patřila k nejelegantnějším, nejluxusnějším a designově nejvydařenějším modelům značky Škoda. U nového modelu to platí dvojnásob.

Nová Škoda Superb je samotnou Škodovkou označována za nejlepší model Škoda všech dob a my jí musíme dát za pravdu. Model působí dravě, elegantně a luxusně. Luxusní vzhled je navíc zvýrazněn designem blatníků a kol. Komfortnost auta je podpořena větším prostorem a vzdušností.

maximagazin.cz_auto-poly_cz_01Ještě více prostoru pro řidiče a spolujezdce

Nový model Škoda Superb 2015 nabízí oproti předchozím modelům více prostoru nejen pro řidiče a spolujezdce, ale také pro ostatní pasažéry i pro vaše zavazadla. Vnitřní prostor předních sedadel narostl téměř o 4 centimetry. Řidič a spolujezdec tak získali více prostoru ve výšce loktů. Pasažéři cestující na zadních sedadlech dostali dokonce o 7 centimetrů více.

Včetně pasažérů však získaly více místa i zavazadla. U luxusních business vozů se většinou na prostor pro zavazadla zapomíná. Škoda auto na zavazadelník však myslí neustále. Nabízí totiž ohromných 625 litrů a model Superb Combi tento objem ještě překoná.

Komfort a zábava v jednom

O komfort a vzdušnost vnitřního interiéru se postará automatická třízonová klimatizace. Zábavu vám zajistí nejmodernější informačně zábavný systém, který můžete propojit s vaším chytrým telefonem či tabletem. Komfort, praktičnost a zábava jsou podtrženy množstvím Simply clever detailů.

maximagazin.cz_auto-poly_cz_02

Větší výkon, nižší spotřeba

Model nového Superbu poskytne větší výkon při nižší spotřebě. Vybírat můžete mezi benzínovým či dieselovým motorem. Nejvýkonnější benzínový model vám nabídne 280k, nejsilnější dieselový pak 190k. Spotřeba u modelů Superb se pohybuje od 4,8 l/100 km. Kromě vysokého výkonu a nízké spotřeby klade Superb důraz také na bezpečnost. Bezpečnost je podpořena adaptivním tempomatem, detekcí mrtvého úhlu či chytrými dálkovými světly. Další informace o Škodě Superb můžete získat v tomto článku.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download