Velké zkušenosti s malou motorkou

 

Vypadá jako zmenšená crossová motorka a tak trochu jí i je. S pitbike si užijete nejen legraci, ale získáte i cenné zkušenosti a zlepšíte nebo se připravíte na jízdu na velké motorce.

 

Nejen pro mechaniky

Malý, dobře ovladatelný, lehký, vhodný pro začátečníky i děti a nikdy vás nepřestane bavit. Pitbike je motocykl pro zábavu i získání sebevědomí při jízdě v jedné stopě. Úplně první pitbike na světě byla Honda Z50 Monkey Bike, kterou si mechanici upravili pro snadnější pohyb po závodním depu a pitline. Při závodech a trénincích na závodních okruzích je nutné se po depu pohybovat tam a zpět, což za den udělá mnoho kilometrů. Malý motocykl šetřil čas i síly během těchto pochůzek a navíc se vešel téměř kamkoli, takže se i snadno převážel. Mechanici závodních týmů i samotní závodníci pak začali malé motorky vylepšovat, a tak se postupně vyvíjely. Netrvalo dlouho a jejich obliba se rozšířila i mimo depa závodních okruhů.

 

Zábava pro malé i velké

Ne každého láká jen jet co nejrychleji, ale chce si se svou motorkou užít legraci a zábavu. Pitbike může ukrývat velký výkon, některé modely mohou jet rychlostí až 100 km/h, přesto není rychlost hlavním faktorem popularity. Tím je obrovská variabilita, kterou si můžete při jízdě dopřát. Roviny, kopce, zkoušky skoků i rychlých zatáček, to vše můžete s pitbike zkoušet a nebát se o sebe ani motorku. Snadno dosáhnete nohama na zem, což pomáhá začátečníkům získat sebedůvěru a učit se správně reagovat. Pitbike je vhodný do všech terénů, takže si můžete zlepšit rovnováhu i ovládání motorky v různých situacích. A pokud náhodou dojde k pádu nebo poškození motorky, náhradní díly na pitbike jsou podstatně levnější než ty na velkou motorku. Ulomená páčka nebo stupačka vás nemusí nijak extrémně trápit, snadno si ji vyměníte i sami. Jízda na pitbike vás naučí soustředění, zlepší vám jezdeckou techniku a navíc si užijete mnoho zábavy.

Malé pitbike motorky se lehce naučí ovládat i děti, pro které se vyrábí modely s nižším obsahem motoru a se sníženou výškou. Vyžadují navíc jen minimální údržbu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download