16.6 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Buďte kreativní s lepící pistolkou

Patříte mezi milovníky detailů, dekorací, oprav či vylepšování svého interiéru? Pak si neváhejte pořídit lepící pistol! Lepící pistole nadchnou domácí kutily i jedince z kreativní dílny a to díky všestrannému využití doma i venku. S kvalitní výbavou si doma připravíte podzimní výzdobu, vánoční věnec nebo třeba přilepíte odštípnutý roh rámečku či sklenice. S tímto šikovným pomocníkem zútulníte svůj domov, vyrobíte nové doplňky a dekorace. Skvělým dárkem je rovněž pro pány kutily, kteří její využití najdou při lepení, skládání nebo opravování.

 

Jak to funguje?

Lepící pistole jsou velmi jednoduché na ovládání. Ergonomický úchyt vám poskytne pohodlí při manipulaci po celou dobu práce. Jednoduše si tak s lepící pistolkou připevníte například lišty k podlaze, slepíte rozvrzanou židli nebo ozdobíte keramický květináč. Lze ji použít prakticky na všechny povrchy. A nemusíte se obávat, že byste poté museli pracně lepidlo sundávat či seškrabávat, s lepící pistolí jde skutečně o čistou práci! Rovněž představují lepící pistolky ekonomické řešení, protože nebudete muset plýtvat tolik lepidla k udržení předmětů jako s obyčejným lepidlem. Složení lepidel se ale liší. Buďto mohou mít trvalý efekt slepení nebo dočasný. Ten se hodí v případě, že potřebujete slepit něco pouze na chvíli, například spojované součástky či díly, a poté zase pracovat v původním stavu. Lepidlo dokonale přilne k nerovným i hladkým povrchům. Před aplikací je zbavte prachu a mastnoty. Použití je skutečně jednoduché a zvládnou ho i menší nadšenci. Stačí na plochu použít vrstvu lepidla a poté do ní usadit lepený předmět nebo lepidlo vrstvit a vyplnit nerovnosti plochy. Přebytky lepidla se dají jednoduše odstranit řezátkem.

pistole

Lepidlo jako ozdoba

Samotné lepidlo může být ozdobným prvkem na skleněném povrchu. Pokud máte šikovné ruce, můžete si vytvořit vánoční ornamenty, narozeninová přání nebo pomalovat květináče a vázy. Podle typu lepící pistolky si pořiďte lepící tyčinky, díky nimž bude vaše práce přesná. Využití barevných lepících tyčinek najdou nejen profesionálové, kteří aranžují suché či řezané květy, ale i vy doma při výrobě adventních a dušičkových věnců. Lepidlo tak nebude vůbec vidět! Kompletní výbavu pro práci s lepící pistolí seženete za skvělé ceny!


 

 

 

 

Související příspěvky

Roubenka s příběhem uprostřed Krkonošských hor

redakce

Lyžařská sezona začíná! Ochraňte svůj telefon proti sněhu a mrazu

redakce

Letadlem k moři – jak se na cestu připravit?

redakce