3.1 C
Prague
28.1.2021

Novinka: Folio (Flip) Case s možností vlastního stylu

Mobilní telefon je nepostradatelný pomocník i výrazný módní doplněk, který nosíme neustále u sebe. V náročném business prostředí je ovšem požadavek na atraktivní vzhled postaven na stejnou úroveň jako praktické a funkční vlastnosti telefonu a jeh krytu. Běžné doplňky těmto požadavkům vyhovět nedokáží, proto je tu ochranné pouzdro  Folio (Flip) Case nově s možností vytvoření originálního vlastního stylu.

Když se řekne business styl, všichni si hned vybaví bílé košile a kožené doplňky. Moderní dynamická firma ale od svých zaměstnanců takovou škrobenost nevyžaduje a tam, kde byla dříve přísná upjatost se nově objevuje hravost jdoucí ruku v ruce s nevšedním designem.

 

Řešení jako ušité pro businessmany

Kvalitní imitace luxusní italské kůže na bázi odolného polyuretanu, praktické členění vhodné pro uložení přístupových nebo platebních karet a možnost složit přední stranu do praktického stojánku – to všechno nabízí FOLIO Case od Skinzone™. Telefon se dovnitř připevňuje za pomoci odolné samolepky nezanechávající stopy a samotný obal slouží také jako účinná ochrana přístroje např. při pádu na zem.

Ale nemusíte se omezit jen na italskou klasiku. Podtrhněte krásu umělé kůže nápaditým designem z bohaté galerie na stránkách e-shopu Skinzone.cz nebo nahrajte vlastní fotografii a přizpůsobte ji tvaru svého přístroje. Celý proces včetně samotného objednání vám nezabere více než několik vteřin a váš nový FOLIO Case dorazí až k vám domů za několik málo dnů.

Staňte se trendsetterem a ohromte své kolegy, obchodní partnery ale i přátele a známé unikátním osobním stylem vašeho mobilu, splňujícím i ty nejnáročnější požadavky kladené aktuálními módními trendy. Váš telefon je vaše vizitka a do Folio Case si navíc můžete uložit ty skutečné, abyste je nemuseli zdlouhavě hledat po kapsách. Jednoduše udělejte dojem – s doplňky od Skinzone je to snadné.

 

 

 

Související příspěvky

Čas Vánoc je časem pomáhat

majda

Máte nápad? Pošlete ho do světa.

redakce

Spokojené stáří bez hmotné nouze

redakce