Objevte nový způsob mixování

 

Polévky, smoothie, salsy, přesnídávky. Vše hotovo raz dva stisknutím jednoho tlačítka. Výsledkem bude vždy kvalitní pokrm, který si díky nízkootáčkovému mixování zachovává svou přirozenou barvu i cenné živiny.

 

Patentovaná technologie Powertilt®

Mixér představuje patentovanou technologií Powertilt®, která využívá 10° náklonu mixovací nádoby. Tím je zaručeno, že se veškerý obsah rovnoměrně promíchá a vytvoří hladkou a bezchybnou texturu. Při mixování udržuje nízkou teplotu, čímž si všechny ingredience zachovávají svou přirozenou barvu i chuť. Doma připravené gazpacho či pesto vás tak ohromí svou výjimečnou čerstvostí i vytříbenou chutí.

Kvalita až na prvním místě

Stejné úsilí, které je věnováno hledání těch nejkvalitnějších surovin, musí být soustředěno i na jejich zpracovávání. Jedině tak z nich lze vytěžit skutečné maximum. Díky inteligentní možnosti regulace rychlostí bude výsledek vždy dokonalý, a to bez ohledu na množství surovin v nádobě. Mixér Explore 7 se sám přizpůsobí a vytvoří to nejhladší smoothie pouze pro vás či celou rodinu.

 

Pulzním mixováním k dokonalosti

Mixér Explore 7 nabízí řadu programů. Kromě navolení rychlosti a otáček lze přidat při všech stupních i funkci pulzního mixování, která se zaslouží o ideální texturu každého pokrmu. Společně s náklonem nádoby umožní individuální manipulaci s jednotlivými ingrediencemi. Programy na míru s různými rychlostmi, otáčkami, pauzami a pulzními fázemi se zaslouží o bezchybnou strukturu i chuť.

 

Nejste si jisti? Dáme vám 30 dnů na vyzkoušení

V listopadu se lze o výjimečných vlastnostech mixéru Electrolux Explore 7 přesvědčit na vlastní kůži díky záruce 30denní lhůty na vyzkoušení. Pokud Vám mixér nebude plně vyhovovat, lze jej jednoduše vrátit. Více informací najdete na www.electrolux.cz.

Akce se vztahuje na modely E7TB1-4GB / E7TB1-8SSM / E7CB1-4GB / E7CB1-8SSM.

 Více na www.electrolux.cz a www.facebook.com/electroluxceskarepublika/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download