8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Obojky pro psy jako módní trend

Obojky pro psy jsou vyráběné především pro svou funkčnost a poskytování určité nadvlády vašeho pejska. V posledních letech se však stále častěji setkáváme s tím, že se majitelé psů snaží se svými miláčky sladit i po vzhledové stránce. Jedná se tak o prestiž i harmonické splynutí se svým čtyřnohým mazlíčkem. Aktuální trh nabízí opravdu rozsáhlou nabídku obojků, nechte se inspirovat k nákupu i vy.

 

Obojky Red Dingo

Obojky pro psy Red Dingo jsou nabízené hned v několika barevně odlišných variantách. Záleží tedy pouze na koncovém zákazníkovy pro jaký typ se rozhodne. Obojky pro psy Red Dingo jsou vyrobené z vysoce kvalitního nylonového popruhu a navíc disponují unikátní plastovou sponou Bucklebone ve tvaru kostičky zajišťující snadnější otevírání.

 

Reflexní obojky pro psy

Reflexní obojky pro psy byly vyrobené pro přímé navýšení bezpečnosti psa při procházkách či volném pobíhání v brzkých ranních nebo večerních hodinách. V případě, že je šero nebo jakékoliv nepříznivé počasí, reflexní obojek dokáže ochránit nejen vašeho psa, ale i vás samotné. Velmi vhodná kombinace je společně s reflexním vodítkem.

 

Polostahovací obojky pro psy

Polostahovací obojky pro psy jsou vhodné zejména pro starší psovody, majitele s úrazem pohybového aparátu nebo pro děti, jejichž pejsek hodně tahá a škube. Pokud soustavně tahá i váš pejsek, vychovejte ho díky této speciální pomůcce a procházky s ním si začněte náležitě vychutnávat.

 

Světelné USB obojky

V případě, že chcete mít svého čtyřnohého mazlíčka pod kontrolou i v noci, určitě mu pořiďte světelný USB obojek, který můžete velice snadno dobíjet přes USB konektor. Vybrat si můžete hned z několika rozdílných variant svícení. Nastavte si rychlé, pomalé nebo blikající signalizaci. Nejen že bude váš pejsek ve větším bezpečí, ale rovněž se vám jen tak neztratí.

Související příspěvky

Elektrokola v Krkonoších: Uvidíte nepoznané!

redakce

Užijte si ubytování v Krkonoších: 3x jinak, vždy s úžasnou atmosférou!

redakce

Jaké zvířátko pořídit pro děti

redakce