4 C
Prague
28.10.2021
MaxiMagazín

Zimní dovolená na Lipně miluje vodu – ve všech podobách!

Myslíte si, že na Lipno se dá jet jednom za vodními radovánkám, a že v zimě si tu dávají lišky dobrou noc? Právě naopak! Sníh, led a pohodlné ubytování udělají z vašeho času odpočinku skutečný zážitek, který si s letní dovolenou skutečně v ničem nezadá!

 

Nadchněte se pro zimní sporty!

11 kilometrů upravených sjezdovek, snowpark nebo Skicrossová dráha – to je Skiareál Lipno, kde najdou zábavu milovníci prašanu každého věku. Vydejte se po bílé stopě ve dne i v noci při romantickém večerním lyžování a dětem dopřejte zábavu s bohatými animačními programy. Milujete výzvy? Pak vás určitě nadchne měřený slalom, na němž můžete porovnat svůj čas s mistry!

 

Ledová pláň z polárních krajů

Jakmile se rtuť teploměru ustálí na minusových hodnotách, změní se obrovská plocha Lipenské přehrady na jeden obrovský zamrzlý stadion, nabízející prostor pro krasobruslení, hokej ale i obyčejnou vyjížďku třeba na saních. Koneckonců Lipenská magistrála, která v době své největší slávy měří okolo 10 kilometrů, patří k vyhlášeným zimních atrakcím nejenom Jihočeského kraje, takže sezónní ubytování na Lipně stále častěji využívají i cizinci.

 

Dovolená pro rodiny s dětmi? Tobogán nesmí chybět!

A až se vám brouzdání nadýchaným sněhem omrzí, můžete se ohřát v některém z aquacenter v okolí. Například AquaWorld Lipno vám nabídne největší bazén v okolí, vířivou, bazén s protiproudem nebo zábavnou skluzavku pro děti všeho věku. Skutečnou relaxaci pro tělo i mysl pak nabídne třeba Wellness Frymburk v podobě masáží a zábalů, které jsou po celodenním lyžování pro ztuhlé svaly naprosto nepostradatelné!

Nenechte si takovou báječnou dovolenou ujít! Zarezervuje svůj apartmán nebo hotel na Lipně už teď a zajistěte si to nejlepší zázemí pro zimní radovánky s předstihem! Předvánoční shon a stres se totiž s vyhlídkou na báječný odpočinek zvládá o 100% lépe!

Související příspěvky

Zvláštny spolubývajúci

redakce

Rozšiřte si sbírku zážitků, proleťte se balonem

Veronika

Na Špičáku vylepšují sjezdovky – spustili zasněžování

majda

1 komentář