17.8 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Vyberte tu nejvhodnější kloubní výživu pro svého pejska

Superprémiová a holistická krmiva pro psy jsou ve světě moc dobře známy. Díky reklamnímu marketingu se jejich skutečná hodnota dostala do misek bezpočtu psů. Mluví se o jejich vyváženosti, pestrosti a přínosnosti, což je ve své podstatě pravda. Kloubní výživa pro psy však musí sestávat z daleko širší palety vitamínů a minerálních látek a také ve větším zastoupení. Pohybový aparát je u psů tou nejdůležitější součástí jejich plnohodnotného života. Proto svou pozornost zaměřte správnému výběru tohoto příkrmu, jen tak si budete jisti, že nestrádají.

 

Pro koho je kloubní výživa určená

Kloubní výživa pro psy je určená pro úplně zdravé psy, ale pro ty nemocné, po úrazech, operaci či s bolestivostí při pohybu jako je kulhání. Ocení je také pejsci se zvýšenou aktivitou nebo záchranářské plemena. Nezáleží na tom, kolik vašemu pejskovi je let nebo kolik váží, či jak je velký. Příkrm je možný od malého štěněte, kde se zajistí správný vývoj kloubů a chrupavek. Stejně tak funguje skvěle jako preventivní opatření před degenerativními onemocněními nemocemi pohybového aparátu. Když jako chovatel začnete od samého počátku.

 

Kloubní výživa Canvit

 

Doplňky stravy Canvit

Podívejme se na doplňky stravy Canvit, které jsou rozdělené do několika kategorií. Jedná se o mimořádně kvalitní suplement zaměřující se na přesnou problematiku rozdílných potřeb psů v odlišném věku a tělesné konstituci.  Pevnost kostí a správná výživa kloubů je tím nejdůležitějším úkolem, který musí každý chovatel zvládnout. Canvit myslí i na pejsky krmené klasickou lidskou stravou, tento suplement je obohacen o látky, které se v převařené lidské stravě tolik nevyskytují. Nechybí zaměření na pejsky po úraze nebo s nadváhou. Udělejte i vy pro svého pejska maximum a zakupte mu tu nejkvalitnější výživu.

Související příspěvky

Říjen ve znamení strašidelných sobot pro děti ve středověkých Dětenicích

redakce

Dopřejte si čaj a kávu s dlouholetou tradicí

majda

Antistresové omalovánky pro dospělé

majda