4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Operativní leasing šetří náklady na pořízení auta

Dosloužil vám váš starý automobil a potřebujete nutně pořídit nový? Jde to i v případě, že nemáte zrovna peníze na rozhazování a nemůžete si pořídit zcela nový vůz za stovky tisíc korun. Řešení spočívá ve sjednání operativního leasingu.

 

V čem tkví kouzlo operativního leasingu?

Principem operativního leasingu je pronájem vozidla na určitou dobu, kdy platíte pravidelné a pevně stanovené měsíční platby. Řádově vás vyjdou jen na několik tisíc korun, takže nemusíte počítat s nijak vysokými náklady.

Velkým pozitivem operativního leasingu je fakt, že máte možnost ihned jezdit ve špičkovém autě, aniž byste za něj museli utratit horentní sumu. Po ukončení smlouvy si jednoduše můžete sjednat smlouvu novou a opět začínáte jezdit ve voze, který není nijak starý. Většinou jde o zcela nové automobily, které mají najeto jen pár kilometrů.

 

Doprovodné služby v ceně

V rámci operativního leasingu máte navíc zahrnutou celou řadu služeb. Nemusíte se tak starat třeba o povinné ručení, havarijní pojištění, servis vozidla, nákup dálniční známky, případně další služby. To záleží vždy na konkrétní smlouvě a společnosti, u níž si vozidlo sjednáváte.
Jako příklad lze uvést atraktivní operativní leasing Škoda Octavia, za který měsíčně zaplatíte jen kolem 6.000 Kč. Oblíbený model Škody patří k vozům, které vás budou dostatečně reprezentovat. Skvěle se tak hodí i pro firemní účely. Operativní leasing totiž mohou využívat nejen fyzické osoby, ale i firmy, potřebují-li kvalitní vozový park s minimálními náklady a administrativou.

 

Poskytovatel operativního leasingu v ČR

V současné době nabízí výhodné možnosti operativního leasingu společnost Auto Podbabská. Více informací najdete na webu https://podbabaoperak.cz/. Firma nabízí rovněž testovací jízdy před uzavřením smlouvy, díky čemuž máte možnost si vůz důkladně vyzkoušet, než za něj začnete platit.

Související příspěvky

Atraktivní práce nabízená ve světě formule 1

majda

Nejen za poznáním v karavanu či obytném voze

redakce

Mytí auta máme ve svých rukou!

redakce