Paropropustné fasádní omítky pro dřevostavby

 

Toužíte po dřevostavbě, která by na první pohled vypadala jako klasický cihlový dům? Nebo se jednoduše poohlížíte po efektivním vnějším zateplení, a chcete ho korunovat elegantní tečkou ve formě skvěle vypadající fasády? Pak bychom vám rádi představili nejlepší paropropustnou omítku na českém trhu, Novalith od Kabe Farben.

Kvalitní omítka na dřevostavby musí splňovat celou řadu kritérií. Nároky na ni kladené jsou velmi vysoké! Nutnost dlouhodobě odolávat povětrnostním vlivům. Chránit před deštěm a sluncem dřevěnou konstrukci. Vysoká prodyšnost pro vodní páru. Důležitá je nenáročná údržba a dlouhá životnost.

Kvalitní paropropustné fasádní omítky pro dřevostavby tvoří finální kabát pro dům.

Silikátová fasádní omítka Novalith se vyznačuje vysokým stupněm propustnosti vodní páry. Zajišťujícím dostatečnou prodyšnost celého zateplovacího systému. Silikát vyráběný technologií APS se hodí, jako povrchová úprava pro všechny typy kontaktních zateplovacích systémů, zejména pro difúzně otevřené skladby (např. pro izolace z minerální vlny, pro PUR desky)

 

Prodyšné fasádní omítky pro dřevostavby, Novalith – švýcarská technologie

Chcete-li dopřát své dřevostavbě jen to nejlepší, a zároveň počítáte s podporou profesionální české firmy, vsaďte na nejlepší paropropustnou omítku na českém trhu, kterou nabízí KABE Farben. Poskytují 5-ti leté záruky na UV stabilitu, 5let záruky proti plísním i řasám.

Dejte svému bydlení docela nový vzhled! Zjistěte více na stránkách Kabefarben.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download