18.6 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Podpora imunitního systému přírodní cestou

Rádi byste podpořili svůj imunitní systém přírodní cestou? V tom případě vám s radostí představíme přírodní produkty vyrobené z citrusů Yuzu, které jsou bohaté na vitamin C. Yuzu svou chutí připomíná grep a mandarinku, při pohledu na něj byste jej snadno mohli zaměnit za citron nebo pomeranč. Tento citrus je pěstován pouze v Číně, Japonsku a Severní Koreji. Odtud také pochází Zdravý Yuzu Tea, který je obohacen o další komponenty podporující imunitní systém.

Proč je Yuzu tolik vzácné

Jak již bylo zmíněno, Yuzu je zdrojem vysokého obsahu vitaminu C, díky čemuž je perfektní na podporu imunitního systému. To však není jediný benefit jeho užívání. Díky svým antivirovým a antibakteriálním účinkům působí protizánětlivě, účinně také pomáhá při rekonvalescenci dýchacích cest. Konzumace Yuzu má pozitivní vliv na činnost srdce a krevní oběh, napomáhá snižovat hladinu cholesterolu a v neposlední řadě je také dobrým doplňkem v cestě za nižší tělesnou hmotností.

Nabízené produkty

Prvním produktem, bohatým na citrus Yuzu, je Zdravý Yuzu Tea. Obsahuje 45% podíl čerstvých plodů Yuzu s vitaminem C a také med.

V nabídce dále naleznete Zdravý Yuzu Ginger Tea, který je zároveň žhavou novinkou v produktovém portfoliu, těšící se velké oblibě. Ginger Tea který je obohacen o kořen zázvoru, který je již od 14. století velmi ceněným komponentem. Obsahuje velké množství antioxidantů a vitaminů. Díky unikátní kombinaci složení napomáhá tělu zbavovat se různých neduhů.

Jak Yuzu Tea užívat

Oba produkty můžete využít pro přípravu teplého, ale také studeného nápoje. K jeho přípravě budete potřebovat pouhou jednu lžíci Yuzu Tea, kterou následně zalejte 250 ml teplé či studené vody. Dále jej můžete přidávat do kaší, na lívance, případně jej přimíchat do smoothie.

Užijte si lahodnou chuť Yuzu Tea a přispějte jím na správném fungování imunitního systému.

Související příspěvky

Kombinovaná pleť: návod k obsluze

redakce

Nestyďte se nosit dioptrické brýle

redakce

Pracujete hodně na počítači a bolí vás oči? Tohle by vám mohlo pomoci

redakce