16.6 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Pojištění odpovědnosti je v 21. století velmi populárním tématem

Jistě, každý už o něm někdy v minulosti slyšel. Jde o věc, která je stále atraktivnější a mluví se o ní stále více, a to vlastně zcela bez ohledu na generaci nebo sociální vrstvu. Pojistit se a mít klid nejen v práci, ale také v prodejně elektra nebo při procházce parkem. Nikdy nevíme, co se může stát v příští minutě, že? Právě proto je lepší, když jsme připraveni na všechny eventuality. Pojistka proti blbosti, jak se někdy lidově říkává, zažívá v ohledu popularity v posledních letech skutečný boom. Pojďme si ji proto blíže představit.

Pro jednotlivce, ale také celý kolektiv

Připraveny jsou různé varianty a dá se říci, že si vybere prakticky každý zájemce. Jednoduchá dohoda, krátká smlouva, transparentní přístup. Pojištění na blbost pro zaměstnance nabízí hned několikero variant, jedna z nich je určená pro ty, kteří jsou v pracovní době téměř neustále za volantem služebního vozu. Řidič PLUS se hodí mimo jiné i těm, kteří využívají tento automobil i pro osobní potřeby.

Varianta nesoucí označení Standard je zase vhodná pro všechny ostatní, nebude se při ní totiž posuzovat konkrétní pracovní zařazení. Žádné stupnice, rizikové příplatky a podobné věci, všem se totiž měří stejným metrem. A navíc, nikde není psáno, že si tuto smlouvu může dohodnout pouze jednotlivec. Připravena je i pro pracovní kolektiv, bez ohledu na počet členů nebo pracovní náplň.

Celosvětová platnost pojištění přijde vhod

Jezdíte často na služební cesty? Potom vás jistě pojištění odpovědnosti mile překvapí. Neplatí totiž jen v ČR, ale také všude tam, kam vás pošle zaměstnavatel vykonávat pracovní povinnosti. Jinak řečeno, vlastně vůbec nezná hranice!

Související příspěvky

Co je to půjčka bez registru?

redakce

Sjednejte si před cestou do zahraničí cestovní pojištění. Jde to i online!

majda

Omezené neomezené tarify

redakce