Pomůže vám v létě i v zimě

 

V nočních hodinách je ještě stále chladno a tak si ve svém rodinném domě musíme přitápět, přes den větráme a pouštíme do interiéru sluneční paprsky. Za nedlouho ale budeme spíše zavírat, abychom si udrželi alespoň trochu chladnější teploty v parném létě. Izolace stropů je pak skvělým řešením k ustálení klimatu a teplot v celoplošném pojetí. navíc vám ušetří až třetinu za vytápění.

Konec zimy není jen šancí k přesunutí svého života ven a na terasy nebo zahrady. Zajímat nás nejspíše bude i faktura za topnou sezónu. Ta nebývá nejnižší, naopak tvoří podstatnou část rodinného rozpočtu. Stačí se zamyslet a dovtípit se, kde dochází k největším únikům tepla. Právě stropem, neboť teplý vzduch stoupá vždy vzhůru a když mu nic nezabrání, stoupá dál z domu pryč. Izolace stropů starších domů nebývá v dokonalé kondici nebo dokonce v domě chybí a tak jsou úniky tepla vysoké, až 30 %. Třetinu našich nákladů tak tvoří únik tepla skrze tepelné mosty střešním pláštěm ven. V létě bychom pak zase uvítali zimu, protože v podkrovních místnostech se z horka téměř nedá dýchat a noční větrání příliš nepomůže. Foukaná minerální izolace je řešení pro letní i zimní sezónu.

Jak již samotný název napovídá, na místo určení se izolační materiál fouká a právě díky této moderní technologii je možná aplikace i do špatně dostupných míst, na šikmé a různě zkosené stropy i půdní prostory. Členitost střech ani jejich atypická řešení nejsou problém, foukaná minerální izolace dokáže vyplnit jakýkoliv prostor, skulinu i prasklinu a vytváří tak souvislou vrstvu bez tepelných mostů.

Samotná aplikace je záležitost jen několika hodin bez nepořádku či velkých příprav. Není potřeba objednávat lešení, chystat dům na velkou akci a zakrývat nábytek nebo podlahové krytiny. Zbytek rodiny může pohodlně sledovat televizi nebo se věnovat svým běžným činnostem, nikdo jim do intimního života a soukromí zasahovat nebude. Pro aplikaci foukaného materiálu stačí jen několik otvorů a práce pak nezabere více jak 3 hodiny. Izolačním materiálem této technologie je minerální vlna, která odolává plísním i škůdcům, je nehořlavá, neslehne se a své izolační vlastnosti si zachovává po dlouhé roky od své aplikace. Po dokončení realizace začíná izolace ihned fungovat a chránit váš dům před negativním přehřátím v horkých dnech a v zimě zase zabraňuje únikům tepla. Po celý rok tak máte ve svém domě zajištěnou plně komfortní teplotu a skvělé podmínky k bydlení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download