18.6 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Pořiďte si do své domácnosti kvalitní nože a další doplňky od značky Berkel

Čím jsme starší, tím více upřednostňujeme kvalitní výbavu své domácnosti. Když se nás dříve někdo zeptal, co bychom si přály k Vánocům nebo narozeninám, snily jsme o krásné oblečení, parfémech nebo finančním příspěvku například na pěknou dovolenou u moře. Dnes když něco potřebujeme, koupíme si to samy, avšak otázky směřující k zakoupení vhodného dárku přetrvávají. Když se opět vrátíme do domácnosti, co si tak přát kvalitní nože do kuchyně, s nimiž půjde krájení uzenin, masa, sýrů, zeleniny nebo pečiva jako po másle?

Jak správné nože vybrat

Každý správný nůž se vyznačuje vysokou odolností a také pevností. Oba tyto aspekty jsou ovlivněny jak použitým materiálem, tak i kvalitou zpracování.

V případě nožů Berkel Elegance jsou čepele nožů vyráběny z oceli X50 Cr Mo V15, označována také jako 1.4116, což je vysokolegovaná německá ocel s vysokou odolností proti korozi. Pro výrobu rukojetě je pak využívána acetalová pryskyřice. Celá sada obsahuje celkem 5 vysoce kvalitních nožů a elegantní blok, ve kterém je možné skladovat je. Nože řady Elegance je samozřejmě možné zakoupit také samostatně, případně si dokoupit ty, které v sadě 5 nožů nejsou obsaženy.

Jak o nože značky Berkel pečovat

Nože, ale i další kuchyňské doplňky a spotřebiče značky Berkel, se na trhu vyskytují již více než 100 let, což jen potvrzuje již zmíněnou kvalitu a díky tomu i oblibu a důvěru u zákazníků, bez které by obchod nebyl možný. Pyšní se opravdu dlouhou životností, žádají si však trochu péče. Nože, ani další doplňky od této značky, nevkládejte do myčky. Myjte je ručně a nepoužívejte k tomu žádné abrazivní tkaniny či houbičky. Poté je opatrně osušte a vložte do bloku.

Související příspěvky

Vsaďte na kvalitní víno a neprohloupíte

redakce

Levné stěhování firem se vyplatí

majda

Okamžité odstraňování graffiti a antigraffiti ochrana v Praze

Veronika