18.6 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Začněte s budováním terasy a užívejte její výhody ještě tuto sezónu

Teploty posledních dní lákají k pobytu v přírodě, stejně tak jako k posezení na zahradě, kde si chceme vychutnat příjemnou ranní kávu. Sluníčko bude svítit stále častěji, to však neznamená, že zůstane nebe bez mráčku, ze kterého nezaprší. Pokud se v průběhu léta rádi setkáváte s rodinou nebo s přáteli, grilujete, popíjíte a smějete se nad historkami minulých dní, přemýšlejte, zda byste nevyužili zastřešenou pergolu. Díky ní byste totiž nemuseli urputně sledovat předpověď počasí, která by vás od posezení mohla odradit.

Kde pergolu objednat

Pokud jste příznivci kvality a rádi byste si pořídili pergolu s kvalitní konstrukcí, která hravě odolává větru, dešti a jiným nepříznivým podmínkám, obraťte se s objednávkou na dlouhodobého dodavatele pergol, ale také dveří a výrobce oken – společnost Okna JIS. Pergoly v jejich portfoliu jsou vyráběny z pevného hliníkového profilu, jenž se hodí ke každému domu. Zastřešení je řešeno sklem nebo polykarbonátem a ochrání vás před rozmary počasí.

Proč zvolit pergolu, jejíž profil je z hliníku

Hliník je velmi nadčasovým materiálem, který se dále pyšní vysokou životností a téměř nulovými požadavky na údržbu. Pergola z hliníku nevyžaduje žádné pravidelné práce, jakými jsou například opakovaný nátěr anebo impregnace. Pergolu však můžete povznést na ještě vyšší úroveň, a to prostřednictvím zatemňovacích ZIP screenů se snadným ovládáním a velmi tichým provozem. Sekce, které si přejete zastínit si můžete libovolně vybrat a zatáhnout je pokaždé, když to bude potřeba.

Využití pergoly

Pergola na zahradě má mnohá využití a ani zdaleka není řeč pouze o posezení pod střechou. Jako první vás potěší fakt, že jakmile zahradní nábytek se začínající sezónou přinesete, budete jej tam moci nechat až do podzimu. Nebude na něj pršet, ani pražit sluníčko. Je přece pod zastřešenou pergolou. Dále ji můžete využívat na sušení prádla, které nebudete muset spěchat schovávat, jakmile na zem začnou dopadat první kapky deště.

Tak co, necháte se přesvědčit a využijete služby profesionálů z Okna JIS?

Související příspěvky

S novými úchyty nebo madly budou vaše skříně působit zcela jinak

redakce

Pěnová nebo pružinová? Aneb vybíráme matraci

redakce

Pořízení stropního ventilátoru do koupelny

redakce