15.7 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Pořiďte si vybavení, s nímž je jednoduché skladovat vánoční ozdoby i stromky

Na půdu, do garáže, na chalupu, do sklepa, kde se jen dá, uskladňujeme vánoční ozdoby a umělý stromeček. Pro mnohé je doslova noční můrou rok co rok hledat, kde jsou všechny krabičky s baňkami, umělými věnci, girlandami, sobíky, Santa Clausy a jinými dekoracemi tentokrát. A na konci Vánoc si vzpomenete, že jste nevytáhli např. „Andělské zvonění“, které máte tak moc rádi…

Tohle se vám nestane, když budete mít praktické, odolné, prostorné tašky, úložné boxy a organizéry na baňky, věnce i stromečky. Nic se vám nepomačká, nepoláme, nepraskne, nerozbije se.

Kvalitní materiál nahradí starý papír

Většina z nás skladuje vánoční ozdoby v krabicích z pevného papíru. Léty je už ale opotřebovaný, často dělení přihrádek nedrží, baňky se povalují, hýbou a rok od roku se jejich množství díky nevhodnému skladování redukuje. To taška na vánoční ozdoby 128 přihrádek zajistí, že bude vše na svém místě. Přepážky jsou nastavitelné, je jen na vás, jakou velikost zvolíte – budete potřebovat.

Krásné adventní věnce i věnce na dveře

Není snadné uchovat umělé chvojí hezké nadýchané a nepolámané, neohnuté. Pokud však máte k dispozici úložné tašky na adventní věnce, máte vystaráno. Stačí odstranit svíčky nebo větší výzdobu z věnců, nalepené drobnůstky můžete klidně ponechat, a zapnout věnce do těchto tašek. Za rok je vyndáte ve stejném stavu. Tašky mají i ucha pro snadné přenášení, jsou vyztužené a mají zip. Můžete je pověsit na zeď i položit do police či jinde. Jejich velikost je 76,2 cm průměr a 16 cm výška.

Spousta praktických věcí na finecase.cz

Nejen tyhle praktické vychytávky na úschovu vánočních ozdob najdete na finecase.cz. Je tady i krásný nábytek, ať už do koupelny, obýváku, ložnice, předsíně nebo třeba dětského pokoje. Vše je kvalitní a cenově dostupné pro běžné rodiny.

Související příspěvky

Tipy, jak během zimy ušetřit za energie

redakce

Nábytek z masivu do obýváku, ložnice, kuchyně či jinam

redakce

Využijte dotace na fotovoltaiku i ve vaší domácnosti

redakce