5.2 C
Prague
28.10.2021
MaxiMagazín

Pošta versus kurýr? Samozřejmě kurýr!

Potřebujete poslat zásilku? Zapomeňte na poštu a využijte služeb kurýra! Je rychlý a spolehlivý. A pracuje nonstop!

Kurýrní služba nebo-li tzv. messenger se v mnohém podobá klasické poštovní službě. I ona doručuje zásilky na místa jejich určení – ve srovnání s poštou je ovšem nesrovnatelně rychlejší. Celkově je také flexibilnější, ať co se změny adresy či objemu přepravovaného zboží týče. V soutěži pošta – kurýr zkrátka kurýr vyhrává na plné čáře.

 

Doručení do půl hodiny? Ano, je to možné!

Jak doručení kurýrní službou probíhá? Jednoduše. Kurýr si zásilku osobně vyzvedne u odesílatele a osobně ji doručí u adresáta. Velmi rychle nutno dodat. Po Praze kurýr zásilku do čtyř kilogramů adresátovi doručí i do půlhodiny. Do vyhledávače jednoduše zadejte pojmy jako kurýr Praha, kurýrní služba Praha nebo messenger Praha a zjistěte si podrobnější informace.

 

Pouze hlavní město? Ani náhodou

Kurýrní služby se ovšem neomezují jen na hlavní město. Například u společnosti Takecars, což je jedna z významných kurýrních služeb u nás, si můžete objednat doručení zásilek různých váhových kategorií nejenom po celé České republice, ale dokonce i po celém světě.

 

Přímý, nebo letecký kurýr

Poslat tak můžete obyčejný dokument, objemnější balík stejně jako nadměrný náklad atypických rozměrů. V režimu přímý kurýr například máte možnost jednoduše poslat obyčejnou obálku stejně jako náklad o váze 1200 kilogramů. Do světa pak v rámci režimu kurýr letecky máte možnost poslat zásilku až do výše dvaceti kilogramů.

 

Flexibilní a levný kurýr

Službu si máte možnost jednoduše objednat telefonicky nebo online. Prostřednictvím podrobného formuláře navíc svou zásilku snadno zařadíte, a to jak podle váhy, tak i vzdálenosti doručení. V ten okamžik se zároveň dozvíte i cenu za odeslání zásilky. Tu si pak od vás osobně kurýr vyzvedne – kdykoliv se vám to bude hodit. Stejnou flexibilitu pak očekávejte od kurýra na opačné straně, který vaší zásilku doručí adresátovi. Včas a neporušenou. A za velmi slušný peníz nutno dodat. Ještě váháte?

Související příspěvky

Luxus pro vaše ratolesti

redakce

Darujte fotografie originálním způsobem

redakce

Psychologie dárků – co od nich vlastně očekáváme?

majda

1 komentář