5.4 C
Prague
4.12.2022
MaxiMagazín

Pracovní agentura UNIWORKS plní sny

Po nekonečném dlouhém hledání práce jsem narazila na pracovní agenturu UNIWORKS. Sice už nepracuji v Kippingtone, kde mi tato agentura našla práci. Bylo to příliš daleko od mých známých, kteří žijí v Londýně, takže jsem se přestěhovala a našla jinou práci, přestože jsem tam byla spokojená. Nyní pracuji v Royal London Hospital na dětském oddělení jako Nursing assistant a jsem velmi šťastná a miluji to, co dělám. Díky kvalitní práce pracovníků z této pracovní agentury se mi otevřely dveře do pracovního života v Anglii. Když jsem sem přišla, neměla jsem žádné problémy, protože už mi vše předtím vysvětlili. V Kippingtone jsem pracovala asi rok s lidmi z Polska a taky s Angličany. Moje angličtina se zlepšila. A naučila jsem se tam také po polsku. Opravdu nelituji, že jsem si UNIWORKS našla jako zprostředkovatele.

Najít si práci v zahraničí není problém

Zkušenost s prací v zahraničí má i můj přítel, který byl přes ně v Německu, a dopadlo to dobře. Peníze dostal tak jak se dohodli a vím, že i ostatní z jejich partie dostali normálně zaplaceno. Porovnali jsme si to i s dalšími agenturami a lidmi, co byli v zahraničí přes jiné agentury. Proto vím, že jsou i jiné pracovní agentury, které lžou a nelze se na jejich sliby spolehnout. Přítel pochopitelně neplatil žádný vstupní poplatek a ani za registraci. Stálo ho to jen peníze, co musel dát na benzín, když se jel podívat do jejich kanceláře ve Valašském Meziříčí.   My jsme rozhodnutí, že když budou mít znovu nějakou zajímavou nabídku, tak ji přítel přijme nebo doporučí přátelům a rodině.

office-620823_640

Sháníte volná pracovní místa? UNIWORKS – jste na místě

S volnými pracovními místy je problém všude. Já u pracovní agentury UNIWORKS oceňuji profesionální přístup ke každému klientovi. To je základním předpokladem pro vysoký standard kvality poskytovaných služeb personálního poradenství – spokojenost klientů. Také klientům nabízejí službu, která je řešením šetřícím čas a vynaložené úsilí zaměřené na vyhledávání pracovníků na trvalý pracovní poměr – recruiting.  Kde jinde hledat volná pracovní místa?

tie-690084_640

Související příspěvky

Potrpím si na čistá okna v našem pražském domě

majda

Vysavač může mít i potrubí

redakce

Moderní aroma difuzéry pomohou s nachlazením i špatnou náladou

redakce

1 komentář