Odstranění graffiti a antigraffitová ochrana Praha

 

K vytvoření graffiti nebo tagu stačí jen pár minut (někdy i pár vteřin), ale jeho odstranění je mnohem komplikovanější a časově náročnější. Vždy záleží na posprejovaném materiálu. Nejčastěji se sprejeři realizují na fasádách domů, kamenných zídkách, betonových plotech, mostech, protihlukových stěnách atd.

Bohužel se nezastaví ani před památkami, pomníky a sochami. Pokud byla fasáda či jiný posprejovaný materiál před útoky vandalů ošetřeny antigraffitovým nátěrem, je odstranění vždy snadnější a daří se beze stop. Ale ruku na srdce, kdo z nás myslí na preventivní ochranu dříve, než nastane problém. Většinou se musíme nejprve spálit. Bohužel nás odstranění graffiti z neošetřených ploch antigraffitovou ochranou stojí mnohem více peněz i úsilí a konečný výsledek není vždy stoprocentní. Například z fasády, která nemá AGO se daří graffiti odstranit, respektive zeslabit na 60%-90%. Následně je nutné fasádu ještě přetřít fasádní barvou, aby neprosvítaly obrysy graffiti. Celkové odstranění graffiti Praha a uvedení fasády do původního stavu je finančně náročnější. Mnohem levnější je ochránit svůj majetek antigraffitovou ochranou. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. která provádí odstraňování graffiti i antigraffitové nátěry nabízí servisní odstraňování graffiti ze svých AGO za cenu od 290,- Kč/m2 po celou dobu životnosti nátěru, což je minimálně 4-6 let. Navíc Vám A SERVIS LIPKA, s.r.o. nanese novou vrstvu AGO zdarma na místa, kde byla ochrana při odstraňování ztenčena. AGO je velmi vhodným ochranným prostředkem na marmolit, z kterého se graffiti nedaří odstranit bez poškození. V případě poničení marmolitu je vhodnější nanést marmolit nový.

 

Odstraňování graffiti, AGO Brno

Graffiti vandalismus zaplavuje města a je k vidění na každém rohu. Podchody, zídky, nárožní domy, mostní pilíře, fasády, sokly, vrata, ploty, elektrické skříňky, městský mobiliář, vozy MHD, atd. to je pouze slabý výčet míst, kde se můžete setkat s graffiti a s tagy. Přestože nechápeme pohnutky, které pouliční umělce vedou k těmto činům a riskují tak opletačky s policií, vyvolává v nás graffiti pohoršení nad ničením majetku, o estetické stránce ani nemluvě. Graffiti lze odstranit, má to ale svá úskalí. Pokud fasáda nebyla předem ošetřena antigraffitovu ochranou, sprejerská barva je vpitá do vrstev omítky a lze ji odstranit pouze částečně. Aby byl výsledek dobrý, je nutné pozůstatky graffiti ještě přetřít fasádní barvou. U některých materiálů je nutné provést opravy mnohem většího charakteru. Problémové jsou například obklady a cihelné zdi, jejichž spáry jsou na cementové bázi, zatímco z obkladů lze barva odstranit poměrně dobře, ve spárách zůstává. Nezbývá než spáry vyškrábat a nově zaspárovat. Dalším problémovým materiálem je marmolit, při odstranění graffiti Brno z marmolitu odbarvovač odstraňuje nejen graffiti, ale také barvu marmolitového pojiva. V tomto případě je vhodnější nanést marmolit zcela nový. Těmto nesnázím se dá předejít antigraffitovým nátěrem. Jedná se o ochrannou nanovrstvu, která fasádu zafixuje a zabrání tak prosáknutí graffiti barvy do hloubky. Následné odstraňování je mnohem snadnější a daří se beze stop, není už tedy nutné vynakládat další finanční prostředky za opravu fasády a nový nátěr. Antigraffitový nátěr lze aplikovat na různé druhy materiálů kromě skla, polykarbonátu a leštěného kovu. Pokud se váš dům nachází v centru města, na sídlišti nebo v problematické oblasti s větším výskytem graffiti, doporučujeme antigraffitový nátěr. Je to jediný způsob, jak můžete spolehlivě ochránit Váš majetek. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vám během aktivní životnosti nátěru (což je zhruba 5 let) zajistí rychlé servisní odstraňování graffiti a tagů za zvýhodněnou cenu. Navíc obnoví vrstvu antigraffiti nátěru, aby byla ochrana opět funkční. Takový servis žádná jiná firma v České republice nenabízí.

 

35 x komentováno

 1. Daniela Kutá

  Dobrý den,
  na fasádě mám prasklinu, skrz kterou nám zatéká do baráků a plesnivý stěny. Je nějaká možnost nápravy? Je možnost nové omítky? Děkuji moc za odpověď.

 2. Petr Joch

  Také mi posprejovali nějací kluci dům, ale došlo se na ně a nechal jsem je všechno odstranění zaplatit, aby věděli, že se to dělat nemá a že jejich sranda něco stojí nás obyčejné lidi, kteří chtějí mít hezký dům. Znám firmu A Servis Lipka a vím, že mnoho mých kamarádů s nimi má dobré zkušenosti, nyní tedy i já. Doporučuji je, protože ví, co dělají, umí vše zajistit sami a nemusíte jim stát za zády, kdyby něco potřebovali, zkrátka jsou samostatní. Výsledek byl dokonalý.

  • Radek Kafka

   Řešíme taky s policií škodu na našem domě. Policie a pojišťovna chce přesný odhad ceny. Žádná oslovená firma, nebyla ochotna vypracovat posouzení a cenu za opravu až na firmu A SERVIS LIPKA, i s tím, že nemá jistotu zakázky. Tím si nás získali. Chceme se ještě informovat na kvalitu jejich práce. Chceme se zeptat v jakém rozsahu u Vás graffiti odstraňovali? A máte taky od nich anitgraffitovou ochranu?

   • Petr Joch

    U nás odstraňovali cca 17 m2. Ano máme od nich taky anitgraffitovou ochranu. Ze všech oslovených firem nabídli nejvýhodnější cenu a sice 120,- Kč/m2, další cenová nabídka druhé firmy byla již podstatně dražší a to 240,- Kč/m2 a další firmy už byli mimo realitu cca 400,- Kč až do 900,- Kč/m2. Servis odstranění graffiti a tagů z ochrany firma A SERIVS LIPKA nabízí a provádí prakticky jako jediná. Další firmy to nenabízí v žádném programu, tak jako pánové od Lipky. Takže naše volba byla zcela jasná.

  • Milan Vodička

   A SERVIS LIPKA, doporučím ze třech důvodů 1/ cenovou nabídku od nich obržíte téměř okamžitě /oceňuji dobrý management/, ostatní dvě poptané firmy k výběrovému řízení dodali své návrhy cca za tři týdny a to jsme dvakrát každé volali. 2/ Nejlepší cena za trvalou anitgraffitovou ochranu 120,- Kč/m2 nikdo nenabídl, další ceny byly 270,- Kč/m2 a potom kosmická cena 490,-Kč/m2.
   3/ zajištění následného servisu odstraňování z aplikované ochrany v ceně 290,-Kč/m2, okamžitě nejpozději do 14 dní od nahlášení, další dvě firmy byly opět dražší a to 370,- Kč/m2 a 670,- Kč/m2 a to za zcela nejasných podmínek odstraňování.
   Z těchto údajů si sami uděláte obrázek o tom proč jsme vybrali a výhradně spolupracujeme s A servisem. Máme ve správě 17 objektů a spolupráce funguje do dnešního dne bezchybně.

   • Ondřej Vinkler

    Dobrý den,
    jsme rádi za kladnou zpětnou reakci. A spolupráce s Vaší firmou nás velice těší.

    S pozdravem a přáním krásného dne,
    Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 3. Roman Jedlička

  Kdyby každá firma byla takto schopná, nemusel bych hledat téměř půl roku někoho, kdo by mi pomohl odstranit stopy vandalismu. Doporučuji.

  • Zdeněk Drápal

   Spolupracujeme s firmou A servis Lipka již pět a za jejich přístup je velice rád pochválím a doporučím dalším klientům.

   • Ivana Morysová

    Děkujeme za kladné ohlasy. Tyto pozitivní odezvy jsou pro nás motorem, který nás pohání dopředu.

 4. Jonáš Dočkal

  Mám problém s odstraněním graffiti z antigrafitové ochrany, pomůžete mi prosím?

  • Ivana Morysová

   Rádi Vám pomůžeme. Můžu Vám domluviti schůzku a obhlídku s našim technikem.

 5. Jáchym Tancoš

  Pro natření obytného bloku antigraffitovou ochranou Praha o ploše 50 m2 jsme použili celkem 10 litrů antigraffitového nátěru. Nátěr jsme realizovali podle přesných technologických postupů. Před samotným nanesením antigraffiti ochrany jsme museli nejprve dokonale očistit povrch omítky od veškerých nečistot – pavučiny, prach a podobně. Po důkladném očištění stěny jsme na omítku nanášeli tři vrstvy antigraffitového nátěru. Důležité je, aby natření omítky bylo provedeno více jak jednou vrstvou antigraffiti nátěru a to z toho důvodu, aby se tato ochrana dostal do všech nerovností, které jsou na povrchu omítky. Zpravidla provádíme nátěr antigraffiti ochrany u hladkých povrchů třemi vrstvami. Na nerovné, strukturované či pozérní povrchy je nutné použít více vrstev. V takovémto případě je doporučeno 6 až 12 vrstev antigraffiti nátěru. Zákazník byl s konečným výsledkem naší odvedené práce velmi spokojený. Antigrafitovým nátěr Praha slouží jako prevence před graffiti. Pro zákazníka je mnohem méně finančně náročné pokud se jedná o 100% odstranění grafitu z povrchu s antigrafitovou ochranou, jak z povrchu, kde tento nátěr není.

 6. Bernard Konrád

  Před nanesením antigraffitového nátěru jsme nejprve museli povrch, který měl být ošetřen touto ochranou, kvalitně očistit od veškerých nečistot. Na ošetření soklu jsme nanesli 9 vrstev antigraffitové ochrany a štít domu jsme ošetřili 3 vrstvy antigraffitového nátěru. Antigraffitový nátěr je jediný možný způsob, jak předejít komplikacím, které vyplývají z odstraňování grafitů. V případě, že si zákazník nechá zajistit naší firmou antigraffitovou ochranu, po celou dobu životnosti této ochrany, která se pohybuje kolem 5 let, mu bude prováděn servis odstranění grafiti. Tento servis spočívá v tom, že pokud se na fasádě, omítce nebo na jiném povrchu objeví graffiti, tak nás zákazník kontaktujete telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu na naši e-mailovou adresu centrala@a-servislipka.cz a my za ním ihned přijedeme, pokud to ovšem dovolí klimatické podmínky.

  • Gregor Pastrňák

   Ano firma taky realizovala odstranění graffiti a anitigraffitový nátěr na domě našeho SVJ na Praze 4 a byli jsme taky spokojeni.

 7. Hugo Kramný

  Odstranění graffiti v Brně – Antigraffiti ochranu Brno naše firma doporučuje jako jediné možné řešení při jednoduchém a úplném odstranění graffiti v Brně. Použitím antigraffiti ochrany v Brně v podobě nástřiku nebo nátěru bude zaručeno, že grafiti neproniknou přímo na povrch fasády a dokážeme je snadno a dokonale odstranit. Antigraffiti nátěr Brno můžeme označit za pololesklý lak, který svým samotným vzhledem může odradit i tzv. pouliční umělce od nastříkání grafitů v Brně na Vaši fasádu, omítku nebo jiný povrch. K výhodám, které nabízí antigraffiti nátěr Brno, patří také to, že fasádu můžete ostříkat vodou a umyt ji. K tomu můžete použít i vysokotlakové zařízení (pistoli), ale nikdy k jejímu umytí nepoužívejte rotační trysku, jelikož je velmi silná a fasádu včetně antigraffiti nátěru by mohla poničit. Další výhodou je, že na místech, kde se dříve tvořily například lišeje, mechy, aj. tam se již jejich výskyt neopakuje anebo pokud ano, tak je velmi snadné je omýt vodou nebo velmi zlehka tlakovým přístrojem. Antigraffiti nátěr Brno má difúzní odpor, což znamená, že za využití této ochrany se dá zbavit i vlhkosti z povrchu. Pokud je ve fasádě nebo budově vlhkost, přes antigraffiti nátěr je schopna tato vlhkost jako molekula vodní páry projít, ale v opačném případě se molekule vody dovnitř do fasády nemůže dostat, protože antigraffiti nátěr se chová jako membrána a voda jím do fasády neprostoupí.

 8. Blažej Levý

  Našim zákazníkům zajišťujeme odstranění graffiti Brno a nanesení antigraffiti ochrany v podobě nástřiku nebo nátěru. V případě, že pracujeme s fasádou, která je už starší a ne všechny její části drží, postupujeme tak, že fasádu nejdříve lokálně opravíme a zpevníme. Doporučíme nanést penetrační nátěr a následně na povrch fasády naneseme fasádní barvu, kterou natřeme antigraffiti nátěrem.Tímto způsobem dokážeme výrazně prodloužit životnost fasády, omítky či jiných povrchů. Antigraffiti nátěr nanášíme na hladké povrchy zpravidla ve 3 vrstvách. Důležité je podotknout, že jaký stav fasády natřeme antigraffiti nátěrem, takový stav také zafixujeme. U savých a porézních materiálů jsme nuceni nanést mnohem více vrstev. V tomto případě se počet vrstev antigraffiti nátěru pohybuje v rozmezí 6 až 12 vrstev. Nejhůře se antigraffiti nátěrem ošetřují povrchy z velmi silných strukturovaných materiálů, jako jsou povrchy z umělých kamenů, obkladů, apod. Zde doporučujeme nanést minimálně 9 vrstev anitgraffiti nátěru. Odstranění graffiti Brno z povrchů fasád, které nebyly ošetřeny antigraffiti nátěrem, může být velmi problémové. Úspěšnost nikdy není 100%. Výhodou antigraffiti nátěru nebo nástřiku je snadné odstranění graffiti Brno z povrchů, ochrana fasád před nepříznivými povětrnostními vlivy (slunce, déšť,…), neproniknutelnost vlhkosti do fasády a snadné očištění od různých nečistot. Povrch fasád, na kterém je nanesena antigraffiti ochrana může být jednoduše ostříkán vodou a umyt i za použití vysokotlakých zařízení. Pro umytí povrchu se v žádném případě nesmí použít rotační tryska, neboť je příliš silná a mohla by antigraffiti nátěr i s povrchem fasády poškodit. Pro naše zákazníky zajišťujeme i následující služby: denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře Brno, úklid po stavbě i rekonstrukcích Brno, úklid po malířích a řemeslnících Brno, úklid před otevřením prodejen Brno. Dále také provádíme strojové čištění a tepování koberců Brno, mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch Brno, mytí a čištění žaluzií, rolet, látkových i plastových markýz Brno, strojové čištění a voskování podlah Brno.

 9. David Hlušička

  U tohoto zákazníka v Praze šly všechny grafity a plakáty odstranit na 100%, protože obklady byly ošetřeny antigrafitovou ochranou. Proto doporučujeme, aby antigrafitová ochrana byla natřena a nanesena na všech možných zařízeních a předmětech, které tvoří nedílnou součást fasád včetně nátěru na dvířka elektrorozvaděčů. U keramických obkladů antigrafitová ochrana zvyšuje její životnost, protože se chová jako lak na dřevě. Antigrafitová ochrana má vlastnost, že se uvedené keramické dlaždice méně špiní a jsou méně zanášeny městkými spady. Další velkou výhodou nanesení antigrafitové ochrany natřené na keramické obklady je lepší odstranění plakátů a plakátových výlepů. Odstranění plakátů, které jsou nalepeny na keramický obklad, na kterém je nanesená antigrafitová ochrana, je snadněji odstranitelný. U obkladů, ze kterých chceme odstraňovat graffiti, je zvlášť důležité, aby zde byla aplikována antigrafitová ochrana, hlavně kvůli spárám, které jsou mezi jednotlivými dlaždicemi. Pokud není na keramickém obkladu aplikovaná antigrafitová ochrana a grafitový sprej vsákne do spárovačky, je zaděláno na velký problém. Vzhledem k tomu, že spára mezi obklady je na cementové bázi a její savost není uzavřena antigrafitovou ochranou, vnikne grafitový sprej velmi hluboko do struktury a nelze ho odstranit jinak, než tuto spárovací hmotu mechanicky vyškrábat. Z jednotlivých kachliček, které na sobě mají glazovaný povrch, se graffiti relativně daří odstraňovat. Ale ze spárovací hmoty, která není ochráněna antigrafitovým nátěrem, se grafity odstranit nepodaří. Práce po odstranění grafity potom vypadá neprofesionálně, pokud máme odstraněno graffiti z keramických obkladů, ale z jednotlivých spár ne. Doporučujeme proto aplikovat antigrafitové ochrany na keramické obklady hlavně kvůli spárám, abychom dokázali odstranit graffiti na 100%.

 10. Dalibor Kieslowski

  Servisní činnost spojená s odstraňováním graffiti, je realizována na celém území České a Slovenské Republiky, Rakouska a Německa. Největší objem zakázek, spojených s odstraněním graffiti, provádíme v Praze a jejím okolí, ale také v Pardubicích a Hradci Králové. Graffiti je problémové často v tom, že nelze odstranit vůbec nebo je jejich odstranění jen částečné. Záleží hodně na jakém podkladu jsou graffiti nastříkány a jestli je fasáda, stěna nebo jiné místo je ošetřeno antigraffiti nátěrem – tato úspěšnost odstranění graffiti z povrchů, které nebyly ošetřeny antigraffiti nátěrem, je 60 až 90% a v případě některých typů povrchů ušlechtilých materiálů, jako je například mramor, teraco, žula či přírodní kámen, se sprejová barva dostane hluboko do struktury a následné odstranění je velmi problematické. Graffiti mohou po sobě zanechat stíny, které se nepodaří odstranit ani při opakovaných pokusech, a je zapotřebí objednat si práci jiné odborné firmy, například kameníky, kteří mramor musí krystalizovat. V případě odstranění graffiti v Pardubicích postupujeme tak, že se snažíme graffiti zeslabit na největší možnou míru a následně fasádu zamalujeme fasádní barvou. Fasádní barvu bohužel není možné trefit na stejný odstín a jde tak oprava vidět. Pokud bychom graffiti zamalovaly ihned bez jejich odstranění, nebude to mít dobrý výsledek, jelikož graffiti po zaschnutí barvou prostoupí a jsou vidět jeho původní kontury. Antigraffiti ochrana předchází problémům s dalšími finančními náklady a tak zaručí dokonalé a 100% odstranění graffiti ze všech povrchů. Toto je jediná možnost, jak zabránit poškození povrchu fasády nebo její barvy při odstranění graffiti. Na hladké povrchy nanáším 3 vrstvy antigraffiti ochrany a na nerovné, strukturované a porézní povrchy je nutné nanést 6-12 vrstev. Naše společnost zaručí, že graffiti odstraníme do 14 dnů od zavolání a to na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice a i v Rakousku a Německu, kde již máme stálou klientelu, která se s tímto problémem potýká. Máte i Vy graffiti, které škodí vaší fasádě a nevíte si rady? Nebojte se nás kontaktovat, dejte o sobě znát a my rádi pro Vás připravíme finanční návrh na opravu Vašeho majetku.

 11. Ludvík Němec

  Sprejeři nám zadělali na pěkný problém, když nám pomalovali cihlový plot. Opravdu jsem se s tím ještě nesetkal a nevěděl si rady. Prvně jsem sám zkoušel plot kartáčovat a omývat, ale vůbec to nefungovalo. Po prohledání internetu jsem narazil na A SERVIS, kteří odstranění graffiti nabízí a očividně s tím mají mnoho zkušeností! Díky nim jsme dostali fasádu do původního stavu, i když jsme museli chvíli čekat, protože venkovní teplota byla pod 10°C a to jejich odstraňovač bohužel nefunguje. Po prvním hezkém teplém dni se ihned vrhli do práce, dokonce si sami počasí ohlídali a zavolali mi. Graffiti zanechalo mírné stíny po sobě, ale nic extra viditelného, takže jsem byl velmi spokojený s jejich prací. Spáry mezi cihlami jsem nechal zamalovat a firma A SERVIS mi překryla celou plochu plotu antigraffiti ochranou, takže se sprejeři mohou vrátit, ale tentokrát už mě na kolena nedostanou, protože mám firmou A SERVIS zajištěné levné servisní odstraňování graffiti.

  • Barbora Lelková

   Dobrý den,

   děkujeme za kladné hodnocení a jsme moc rádi, že jste s námi byli spokojení.

 12. Mirek Pohanka

  Objevilo se na vaší budově, garáži, plotě graffiti? Kontaktujte nás a my vám graffiti odstraníme a fasádu navrátíme do původního stavu. A SERVIS LIPKA, s.r.o. odstraňuje nejen graffiti, ale také aplikuje ochranu proti graffiti, kterou nazýváme antigraffiti ochranou. Naše společnost vám zaručí preciznost provedení a také servisní a levné odstranění graffiti z fasád, které jsou chráněné antigraffiti ochranou. Odstranění graffiti z fasád, kde je absence antigraffiti ochrany, je z 60 – 90% úspěšná. Odstranění graffiti z takových fasád probíhá tak, že jej zeslabíme na nejvyšší možnou míru a následně přemalujeme fasádní barvou a nebo pokud je vaše fasáda z ušlechtilých materiálů, tak spolupracujeme s kameníky, kteří následnou opravu provedou. Fasádní barvu, kterou přetíráme stíny zbylé po graffiti, je velmi obtížné namíchat a je důležité zákazníka upozornit, že i přes to, že necháme odborníky namíchat barvu dle příslušného odstínu, tak je možné, že po zaschnutí bude barva vypadat trochu jinak. Toto je z důvodu toho, že na fasádní barvu, která již na vašem objektu je, propadá okolním vlivům, které mění její odstín. V takových případech postupujeme tak, že nezamalujeme pouze graffiti, ale v zarovnané čáře zamalujeme v plné míře plochu, kde bylo vytvořeno graffiti. Při aplikaci antigraffiti ochrany vám zaručujeme následný velmi levný servis, které provádí naši profesionálové. Tento servis nenabízí téměř žádná jiná firma a tvrdí vám, že si z antigraffiti ochrany zvládnete graffiti odstranit sami horkou vodou. To ale není pravda, sice je naše úspěšnost odstranění graffiti z antigraffiti ochrany 100%, ale nelze použít pouze horká voda. Museli byste vlastnit nejen vysokotlaké zařízení, ale také příslušné odstraňovače, kterých je několik druhů. Například spreje značky MONTANA se drží jako přibité a i pro nás je velmi obtížné je odstranit. Stačí při přítomnosti graffiti zavolat naši firmu a my vám stanovíme termín, kdy graffiti odstraníme. Zpravidla vše zrealizujeme do 14 dnů, podle klimatických podmínek, jelikož odstraňovač nepůsobí, pokud je teplota pod 10°C. Antigraffiti ochranu aplikujeme dvěma způsoby – antigraffiti nátěr (3-6 vrstev) na hladké povrchy a antigraffiti nástřik (6-12 vrstev), který aplikujeme na porézní a strukturované povrchy.

 13. Bohumil Rychlý

  Neprovedli jsme ale v tomto oboru zakázku, s kterou bychom si nevěděli rady a poskytujeme velmi kvalitní odstranění graffiti Ostrava, úpravy fasády Ostrava a antigraffiti ochrana Ostrava. V nebezpečných zónách doporučujeme, nechat si povrch Vaší budovy ošetřit, tak aby byla na Vaši budově antigraffiti ochrana Ostrava, která má aktivní životnost 4 – 6 let. Chcete-li předejít škodám způsobené vandaly, které mohou být i zcela nenapravitelné zvláště na betonových fasádách. Kontaktujte nás v případě výskytu graffiti a my vám nabídneme pracovníky a technologie, které vám zajistí důkladný servis odstranění graffiti Ostrava a aplikaci antigraffiti ochrany v Ostravě. Pokud je naší firmou aplikována antigraffiti ochrana Ostrava, tak zaručujeme servisní a velmi levné odstranění graffiti Ostrava z vaší fasády. Tento servis je realizován po celou dobu životnosti antigraffiti ochrany, která je 4 – 6 let. Řada jiných společností, které antigraffiti ochranu realizují, Vám nanese antigraffiti ochranu i levně. Při výskytu graffiti vám ale řeknou, že graffiti odstraníte i sami horkou vodou. Ve skutečnosti to ale není pravda. I přesto, že máte ochranu a ta vám zaručí, že se graffiti nedostane do struktury, pořád je odstranění graffiti Ostrava velmi náročná práce. Je třeba, aby ji prováděl odborně zaškolený technik. Náš technik má zkušenosti s alespoň 20 druhy odstraňovačů graffiti a ví na jaký sprej, jaký odstraňovač aplikovat a jak dlouho jej nechat působit. Měli byste štěstí, kdyby se Vám graffiti podařilo odstranit. Některé spreje totiž drží jako vypálené a je třeba důkladného a precizního odstraňování odstraňovači a vysokotlakým zařízením. Spreje, které jsou používány k tvorbě graffiti, jsou syntetického základu oproti fasádním barvám, které jsou například na bázi akrylové či silikátové, nedoporučujeme tedy fasádu přetírat fasádní barvou, protože výsledek stejně nebude uspokojivý a graffiti se vrátí do původního stavu.

  • Hynek Lučenič

   A SERVIS LIPKA, pro nás realizovala nátěr proti graffiti na naši Firmě v Ostravě. Firmu jednozančně doporučím, jelikož nasoupili až jako druzí v pořadí. První firma naprosto shořela, museli jsme ji odvolat, neprofesilání přístup a ty lidičkové co se nám pohybovali po firmě to byl děs. A SERVIS LIPKA, to byla jiná káva. Opravdu zkušení odborníci.

 14. Vít Fikejz

  Již mnoho let poskytuje našim zákazníkům profesionální služby v oblasti odstranění graffiti a aplikace antigraffiti nátěru či nástřiku. Naši zákazníci se velmi často, zvlášť ve velkých městech, potýkají s poničením majetku, které způsobí vandalové svými sprayi. Poničené fasády, které nejsou ošetřeny antigraffiti nátěrem či nástřikem, je velmi těžké obnovit tak, aby vypadaly jako dříve. Při odstranění graffiti Pardubice postupujeme tak, že za pomoci odstraňovače a vysokotlakého zařízení, graffiti co nejvíce odstraníme. Je zde 60 – 90% úspěšnost odstranění graffiti Pardubice tam, kde není AGO – antigraffiti ochrana. Po zeslabení graffiti na stěně vašeho domu postupujeme tak, že necháme namíchat odstín barvy, který na vaší stěně máte. Na fasádní barvu působí prach, městské spady a hlavně sluneční záření – to znamená, že je vysoká pravděpodobnost, kdy nelze namíchat přesný odstín fasády. Fasádu, z které jsme graffiti částečně odstranili, zamalujeme tak, aby byla vidět práce provedena kvalitní firmou. Velmi problémové jsou strukturované a porézní povrchy, které pohltí barvu spreje i do těch nejmenších skrýší. Toto je velmi finančně nákladné poškození a je třeba takto zničený povrch nechat opravit jinou cestou, než pouhým odstraněním graffiti. Fyzickým i právnickým osobám mnohdy doporučujeme, aby se zamysleli nad tím, jestli jejich majetek není v zóně, kde by mohl být větší výskyt writterů – u parků, v temných ulicích, v blízkosti klubů a hospod. Po takovém vyhodnocení nabízíme antigraffiti ochranu, s kterou máme 100% úspěšnost odstranění a není třeba obav, že budou třeba vynaložit vysoké finanční náklady, aby byla fasáda zpět opravena. Antigraffiti nátěr či nástřik chrání také stěny domu před vlhkostí, která působí z venku a tak je dům zakonzervován. Servisně fungujeme tak, že nám zavoláte na telefonní číslo +420 608 740 707 nebo nás kontaktujete přes email centrala@a-servislipka.cz a domluvíme se na termínu odstranění graffiti. Odstranění graffiti provádíme nejpozději do 14 dnů, ale většinou ihned, dovolí-li to povětrnostní podmínky.

 15. Petr L.

  Firmu A SERVIS LIPKA jsem si objednal, kvůli problému s pouličními malíři, kteří mi pokreslili fasádu domu. Fasádu jsem si nechal minulý rok celkově rekonstruovat, takže jistě každý ví, že se nejedná o levnou záležitost. Na internetu jsem dlouho prohledával, která firma by byla cenově i časově nejlépe dostupná. A servis byla jasná volba i když mě příjemně oslovila cena 120,- Kč/m2, především jsem hledal firmu, která bude dělat servis, tedy, že nebudu muset sám z antigraffitové ochrany sundávat graffiti, jak mě informovali dvě další firmy. Pane my Vám dáme naše odstraňovače a vy si to odstraníte lehce sám. Tak to jsem určitě nechtěl. Hledal jsem firmu jako A SERVIS LIPKA, kteří dělají následný servis odstraňování graffiti, poté co natáhnou antigraffiti nátěr, zkrátka za své peníze chci komplexní službu. A dobře jsem zvolil, spolupráce je dodnes velmi dobrá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download