10.3 C
Prague
25.9.2022
MaxiMagazín

Lety balonem nabízejí dobrodružství a romantiku snoubenou s adrenalinem

Splňte si svůj sen a objednejte si lety balonem! Proč se stále trápit s dárkem pro své nejbližší? Nápaditý a nezapomenutelný dárek k různým výročím, svátku nebo Vánocům, Valentýnu je let balonem. Je možné využit tento zážitkový dárek i jako svatební let. Nebo co vám říká firemní teambuildingová aktivita? Při pohybu na zemi člověk vnímá jen dva rozměry, při letu balónem vnímáte zcela bezprostředně i ten třetí – výšku a vychutnáte si pocit svobody, pohody a množství pohádkových výhledů na okolní krajinu v panoramatu, který nabízí pouze lety v balonech. To vše na vás čeká, pokud si do svého hledáčku zadáte www.lety-balonem.cz.

Let balonem Český ráj vždy po směru a rychlosti větru

Pokud se rozhodnete pro tento úžasný zážitkový dárek, tak vám vřele doporučujeme let balonem Český ráj. Toto nádherné místo je od roku 1954 chráněnou krajinnou oblastí a vám se z ptačí perspektivy nabízí skvostný pohled na velmi krásnou přírodu, skalní města a významné památky. Let balónem trvá přibližně 1 hodinu dle podmínek na přistání, nakolik balón letí vždy po směru a rychlostí větru. Letět můžete ráno nebo v podvečer během celého roku, vždy když je dobré počasí. Balón letí do výšky 1000 – 2000 metrů podle meteorologických podmínek (musí být slabý vítr nebo bezvětří, bez srážek a dobrá viditelnost). Během letu balón přeletí cca 10-20 km podle síly větru.

dsc_0389

Let balonem Hradec králové vás dostane

Stejně tak vás nezklame ani let balonem Hradec králové. Na Hradecké lesy, hvězdárnu a planetárium je pěkná podívaná i shora. Toto město leží ve východních Čechách na soutoku řek Labe a Orlice a zajisté vás zaujme i svou krásnou architekturou. Let balonem Hradec Králové lze pojat i jako svatební cestu.  Tým společnosti Lety balonem s.r.o. tvoří profesionální piloti a instruktoři balónového létání, kteří létají od malička a létání mají „v krvi“. Není to jen jejich hobby, ale i vášeň. Flotila balonů pojme až 70 osob!

dsc_0797

Související příspěvky

Je káva škodlivá nebo prospívá zdraví?

redakce

Tak to je bomba! Vyrobte si stylový kryt pro herní konzole PlayStation 4!

majda

Co podle dětí nesmí chybět na správné zahradě? Přece trampolína!

majda