14 C
Prague
18.5.2022
MaxiMagazín

Lety balonem nabízejí dobrodružství a romantiku snoubenou s adrenalinem

Splňte si svůj sen a objednejte si lety balonem! Proč se stále trápit s dárkem pro své nejbližší? Nápaditý a nezapomenutelný dárek k různým výročím, svátku nebo Vánocům, Valentýnu je let balonem. Je možné využit tento zážitkový dárek i jako svatební let. Nebo co vám říká firemní teambuildingová aktivita? Při pohybu na zemi člověk vnímá jen dva rozměry, při letu balónem vnímáte zcela bezprostředně i ten třetí – výšku a vychutnáte si pocit svobody, pohody a množství pohádkových výhledů na okolní krajinu v panoramatu, který nabízí pouze lety v balonech. To vše na vás čeká, pokud si do svého hledáčku zadáte www.lety-balonem.cz.

Let balonem Český ráj vždy po směru a rychlosti větru

Pokud se rozhodnete pro tento úžasný zážitkový dárek, tak vám vřele doporučujeme let balonem Český ráj. Toto nádherné místo je od roku 1954 chráněnou krajinnou oblastí a vám se z ptačí perspektivy nabízí skvostný pohled na velmi krásnou přírodu, skalní města a významné památky. Let balónem trvá přibližně 1 hodinu dle podmínek na přistání, nakolik balón letí vždy po směru a rychlostí větru. Letět můžete ráno nebo v podvečer během celého roku, vždy když je dobré počasí. Balón letí do výšky 1000 – 2000 metrů podle meteorologických podmínek (musí být slabý vítr nebo bezvětří, bez srážek a dobrá viditelnost). Během letu balón přeletí cca 10-20 km podle síly větru.

dsc_0389

Let balonem Hradec králové vás dostane

Stejně tak vás nezklame ani let balonem Hradec králové. Na Hradecké lesy, hvězdárnu a planetárium je pěkná podívaná i shora. Toto město leží ve východních Čechách na soutoku řek Labe a Orlice a zajisté vás zaujme i svou krásnou architekturou. Let balonem Hradec Králové lze pojat i jako svatební cestu.  Tým společnosti Lety balonem s.r.o. tvoří profesionální piloti a instruktoři balónového létání, kteří létají od malička a létání mají „v krvi“. Není to jen jejich hobby, ale i vášeň. Flotila balonů pojme až 70 osob!

dsc_0797

Související příspěvky

Teambuildingy v duchu dobrodružných reality show jsou současným hitem

redakce

Ragdoll: chlupatá kulička plná lásky

redakce

Restaurace TOP aneb kde ochutnat ty nejlepší krkonošské speciality

redakce