15.8 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Pravá Česká zimní dovolená v roubence

Bydlení v dřevostavbách je v našich krajích stále populárnější. Ne vždy si ale něco podobného můžeme dovolit. Proč si ale podobně komfortní zážitek nedopřát alespoň na zimní dovolené? Luxusní chalupy v Krkonoších vám tohle přání rádi splní.

Tradiční chalupa Roubalka stojí na klidném místě nedaleko řeky s výhledem do korun stromů. Ten si můžete užít třeba přímo ze zahradního bazénu nebo jen tak při otevřeném okně a šálku kávy. Design chalupy se inspiruje lidovým zdobným stylem podkrkonoší. Najdete tu typické krovy, trámy, ale i autentický krkonošský nábytek. Ten autor Martin Roubal sháněl doslova kde se dalo. Většina z použitých kusů jsou skutečné historické kousky s trochou šikovné renovace, ty ostatní jsou věrnými replikami. Jedny od druhých ale na první pohled nepoznáte.

I když si možná na chvíli budete připadat jako na návštěvě ve vlastivědném muzeu, ujišťujeme vás, že vše je plně funkční včetně kachlových kamen v kuchyni, na kterých je možné si třeba uvařit oběd.

Zamilujte si i vy luxusní ubytování v Krkonoších

Kromě příjemné atmosféry našich babiček podtrženým nezaměnitelným klimatem uvnitř roubenky si ale můžete užít i veskrze moderních radovánek. O velkém venkovním bazénu jsme už mluvili, kromě něj tu najdete i gril, dobovou pípu s lahodným pivem a saunu. Nebo jednoduše nechte děti proběhnout na dětském hřišti a vychutnejte si chvilku klidu u piána, umístěného v lodžii nad roubením.

Nádherná chalupa Roubalka má k dispozici tři čtyřlůžkové apartmány, takže na svou dovolenou klidně vezměte i rodinu a přátele. Vydejte se na krásnou procházku Černým Dolem (začít můžete třeba u unikátní nákladní lanovky a skončit u půvabného hotelu Pošta) a objevte kouzlo naučných stezek pro pěší i běžky v okolí.

Svou dovolenou v Krkonoších ale raději naplánujte hned. Zamluvte si volný termín na stránkách ChalupyRoubal.cz dřív, než bude pozdě. O luxusní ubytování uprostřed nádherné krkonošské přírody je totiž v posledních letech nebývalý zájem.

Související příspěvky

Erotické masáže v Praze – místo pro dokonalou relaxaci

redakce

Chytré hračky dobývají místo pod stromečkem

Veronika

Jaké mobilní příslušenství vám ulehčí letní cestování

majda