Při izolaci domu myslete především na strop

 

Izolační technologie současnosti přinášejí díky moderním technologiím efektivnější výsledky. Zároveň se zkracuje i doba potřebná k celkové realizaci izolace stropu. Na trhu tak vyniká zahraniční izolační systém Magmarelax, který je oblíbený ve skandinávských zemích. O jeho výhodách tak vypovídá už fakt, že v tamní oblasti je třeba opravdu kvalitní izolační systém. Úspěch foukané minerální izolace Magmarelax v drsných severských podmínkách podporuje i spokojenost zákazníků.

 

Teplo mizí stropem

Základní nauka z fyziky říká, kterým směrem se pohybuje teplý vzduch. Ano, je to nahoru a proto se tak stropy bez izolační vrstvy proměňují v červí díru, kterou utíká až třetina tepla. Izolace stropu je tedy opravdu základním řešením, jak ušetřit na nákladech za vytápění, protože zastaví stoupající teplý vzduch a udrží ho tak v interiéru. Vy tak nemusíte tolik topit a spotřebovávat energii.

 

Izolace Magmarelax šetřit umí

Izolační systém Magmarelax je nejefektivnější řešení pro izolace stropů a půd a díky tomu se dostává do popředí zájmu i na českém trhu. Bezkonkurenční výhody jsou vysoké úspory, rychlá návratnost, čistota a termín splnění prací. Foukaná minerální izolace Magmarelax je v porovnání s tradiční metodou zateplení fasády domu výrazně levnější, vyjde jen na desetinu nákladů. Izolace stropu může uspořit až 30 % nákladů za topnou sezónu a investice se standardně vrátí do čtyř let.

 

Jak probíhá realizace

Metoda izolace stropu je velmi rychlá a cenově dostupná. Veškerý izolační materiál se spolu s míchacím stojem přiveze k vašemu domu a následně se hadicemi nafouká do určených míst. K realizaci stačí jeden dělník a během tří hodin je hotovo.

V případě vašeho zájmu neváhejte kontaktovat společnost IP Polná a domluvte se na nezávazné schůzce přímo u vašeho domu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download