První stupeň k úspěchu, doporučení-čištění koberců

 

Letos jsme poprvé využili firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která nabízí čištění koberců kotoučovým strojem a byli jsme s jejich prací velmi spokojeni. Firmu nám doporučili naši dobří známí, a to je již první stupeň k úspěchu.

V minulých letech nám koberce čistila jiná firma, která prováděla čištění extrakční metodou a bohužel koberce nebyly nikdy tak dobře vyčištěny, jako od pracovníků firmy A SERVIS. Na kobercích po čištění bývaly fleky a celkový dojem koberců nevypadal vůbec dobře. Troufám si říct, že bych jej vyčistila lépe s čističem nakoupeným v drogerii.

Proto úžas nad metodou, kterou používá tato firma je velmi efektivní a koberce jsou po jejich údržbě krásně nadýchané, nemají žádné fleky a jejich barvy se prozáří. Prostě zíráte na úplně  nové koberce. Nevěřila bych, kdybych sama toho nebyla svědkem a někdo mě to pouze líčil, byť v barvách.

Tým zaměstnanců A SERVISU navíc pracoval velmi rychle a přitom pečlivě. Všechny stoly, židle a křesla vždy odsunuly, aby koberce vyčistili i na těchto místech. To se nám s předešlou firmou nestalo. Přitom by se dalo říci, že je to snad i samozřejné. Zaměstnanci firmy A Servisu si sami práci perfektně organizují a nijak nás nerušili při práci v kancelářích. Dodržovali časové termíny a přesně vždy přišli do domluvených kanceláří koberce vyčistit. S předešlou firmou to byl samý chaos a museli jsme buď na ně čekat, kdy přijdou a nebo se do kanceláře vhrnuli, když jsme měli zrovna nějaké jednání se zákazníky.

Tým firmy A SERVIS musím opravdu pochválit a určitě je využijeme i v příštím roce. Jsou spolehliví a po jejich odvedené práci máme koberce důkladně vyčištěné.

koberec-15

Udělejte ze starého koberce nový!

O víkendu jsem byla na návštěvě u kamarádky a pochválila jsem jí nový koberec. Kamarádka mne ale vyvedla z omylu, že koberec je starý zhruba 10 let, jen si ho nechala před týdnem odborně vyčistit. Tomu se mi ani nechtělo věřit, také jsme si nedávno nechali vyčistit koberec v obýváku, ale rozhodně nevypadal jako nový, zůstala na něm tmavá místa tam, kde se  nepodařilo vyčistit všechny nečistoty do hloubky. Kamarádka sice zaplatila za čištění o něco více než já, ale rozdíl byl markantní.

Z návštěvy jsem odcházela s vizitkou na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Druhý den jsem tuto společnost kontaktovala, paní na telefonu mi vstřícně vysvětlila způsob, kterým koberce čistí a domluvili jsme termín realizace.

V uvedený den přijeli dva pracovníci a hned se dali se do práce. Bylo vidět, že jde o profesionální firmu s kvalitně proškoleným personálem a dobrým strojovým vybavením. Důkladně mi vyčistili celoplošný koberec v obývacím pokoji, dokonce se jim podařilo dokonale odstranit zaschlý vosk od svíčky, který slepil kobercová vlákna a zanechal nepěknou zatvrdlou skvrnu, s níž jsem si nevěděla rady. Koberec po vyčištění vypadal jako nový, krásně se projasnil, barvy se zvýraznily a kobercový vlas se narovnal. Navíc příjemně voněl.

V porovnání z předchozím čištění jinou firmou, bylo samotné čištění rychlejší a mnohem kvalitnější. Pokud hledáte firmu, která Vám dokonale vyčistí koberec, můžu z vlastní zkušenosti doporučit firmu A SERVIS. Jejich služba čištění koberců rotačním kotoučovým strojem je rychlá a kvalitní.

13 x komentováno

 1. Milan Šebera

  Se strojovou metodou jsem se setkal po prvé, dříve jsme na pravidelné čištění koberce objednávali firmu, která upřednostňuje extrakční metodu. Po čase stejně koberec vypadal, že chce vyměnit. Avšak jsme zkusili od firmy A servis jejich dokonalou strojovou metodu a výsledek byl opravdu neskutečný. Koberec byl najednou zase jasně barevný jako dříve a náš domov byl chemií provoněn. Spolehlivá firma s profesionálními pracovníky, kteří k vám přistupují s úctou a naprostou ochotou řešit problémy ihned a bez paniky.

    • Ondřej Vinkler

     Dobrý den pane Válku,
     strojová, hloubková metoda čištění koberců funguje na základě těžkého kotoučového stroje, který zanese účinnou chemii do nejhlubších struktur koberce. Zde se nechá dostatečně dlouho působit. Následně se koberec opět rozkartáčuje, aby se všechny nečistoty dostaly na povrch a mohly se nakonec vysát výkonným vysavačem.

     S pozdravem,
     Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

     • Ondřej Vinkler

      Dobrý den pane Válku,
      ano, všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice a Slovensku, ale také v Rakousku či Německu.

      S pozdravem
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 2. Valentin Hořava

  Strojové čištění a tepování koberců Praha zajišťuje firma pro mnoho významných zákazníků. Čistíme koberce již řadu let a za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností s různými čistícími metodami. Strojové čištění koberců Praha provádíme strojově za využití kotoučového stroje. Tato metoda čištění je z našeho pohledu jediná pro kvalitní a dokonale zbavení koberce veškerých nečistot. Spousta čistících firem používá extrakčních metod. S tímto způsobem čištění jsme měli také pracovali. Extrakční metoda nedokáže koberce zbavit veškerých nečistot. Vidíme u ní dvě velké nevýhody – chybí zde proces vykartáčování a čistící chemie působí na koberec velmi krátkou dobu na to, aby splnila svůj účinek. Extrakční metoda spočívá v tom, že čistící chemie spolu s vodou je vstříknuta do koberce a následně je okamžitě odsáta. Tento způsob rozhodně nemůžeme označit jako důkladné a hloubkové vyčištění koberce. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. poskytuje generální strojové čištění a tepování koberců Praha ve dvou režimech. Jednat se může o pravidelné opakující se čištění nebo o jednorázové či nárazové vyčištění koberce. Pro dezinfekční strojové čištění a tepování koberců Praha používáme velmi kvalitní a účinnou čistící chemii značky Bosch RTS. Tato chemie se vsákne hluboko do struktury koberce a naváže na sebe veškeré nečistoty, které budou společně s chemii vykartáčovány na povrch koberce, odkud budou vzápětí odsány vysoce výkonným třímotorovým vysavačem. Naše firma se také specializuje na denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, kanceláří, rezidencí, firem Praha, úklidy po stavební pracích a rekonstrukci Praha, úklid po malířích Praha a řemeslnících Praha, mytí a čištění oken Praha, odstraňování reklamních i nedovolených výlepů plakátů a polepů Praha, mytí a čištění žaluzií Praha, , mytí a čištění markýz a rolet Praha, strojové čištění podlah Praha, voskování a fluatace Praha, odstraňování graffiti Praha

 3. Diana S.

  Vyčištění koberců asi není nejjednodušší, zkusila jsem se do toho pustit sama, ale byla to chyba, jen jsem fleky rozmudlala po povrchu a koberec začal zapáchat. Přivolala jsem si firmu A SERVIS, která nabízí čištění koberců mechanicky, takže se nenadřou a stroj zvládá čištění velmi rychle. Byla jsem šťastná, že odstranili ty rozmudlané fleky, které jsem myslela, že už nikdy nezmizí. S ochotou a vstřícností mi pomohli vybrat vhodný termín a už jsem jen čekala na příjezd pracovníků, s kterými probíhala komunikace na úrovni.

 4. Jiří Klíma

  Firma A SERVIS LIPKA se o mé koberce postarala velmi kvalitně. V bytě se pohybují zvířata a v jejich chlupech se nosí cokoliv, ani to radši nechci vědět. Můj požadavek tedy byl ten, aby byl koberec navrácen do původního stavu, pokud možno, a také aby byl vydezinfikován. Všechno jsem dostal u firmy A SERVIS LIPKA, která to zvládla během pár hodin. Co mě ale také zaujalo, že jejich zaměstnanci jsou opravdoví odborníci a lidi na svém místě, práce jim šla velmi rychle a na nic dlouho nečekali. Také doporučuji.

 5. Cyril Matějka

  Specialisté firmy Vám zajistí hloubkové čištění koberců tvz. strojovou metodou. Po naši odvedené práci Vám zůstane koberec čistý, dezinfikovaný, zbaven nežádoucího pachu a všech nečistot. Zároveň Vám naše kvalitní chemie spolu moderními kotoučovými stroji a vysokotlakým 3-motorovým vysavačem příjemně oživí celkový vzhled Vašeho koberce. Metoda strojového čištění je nejúčinnější a koberce, tak dokážeme zbavit i těch nejsilnějších nečistot. Koberce čistíme kotoučovým strojem s kartáčem s vysokou štětinou. Velkým přítlakem, zde dochází k silnému a kvalitnímu mechanickému vyčištění. Vzhledem k váze kotoučového stroje a záběru účinné a šetrné chemie Bosch RTS se nám daří koberce kvalitně vyčistit a dezinfikovat. Roztoči a nečistoty, které jsou usazeny hluboko ve struktuře koberce vykartáčuje kotoučový stroj, chemie Bosch RTS vytvoří chemickou a dezinfekční reakci na vodní bázi a veškeré znečištění spolu s vodou následně vysajeme třímotorovým průmyslovým vysavačem do sucha. Touto metodou se koberec kvalitně propere, vyčistí, prozáří a zanechá nečesaný chlup Vašeho koberce. Tím dochází i k prodloužení životnosti koberce. Nevyužíváme metodu extrakční, je sice levnější, ale zdaleka nedosahujeme takových výsledků. Kolikrát se setkáváme s tím, že se po zaschnutí objevují na koberci fleky a zákazníci jsou z toho nešťastní a obrací se na naši firmu. Naše ceny se pohybují v průměru 24Kč/m2 nad 100m2, u menších ploch je cena dohodou. Uvědomujeme si, že cena je o málo dražší než u konkurence, která se v průměru pohybuje okolo 15Kč/m2 za extrakční – mokré čištění, ale naše strojová metoda je několikanásobně pracnější, časově náročnější a v každém případě účinnější. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb, rychlost realizace zakázek a maximální spokojenost klientů.

 6. V našem domě, máme hodně koberců, koberce máme rádi, i když uznávám, že jsou trochu nepraktické. Nejvíce trpí koberec u dětí, kteří si zvou a hrají si s kamarády od nás z ulice.
  Při výběru firmy, kterou jsem chtěl poptat na čištění koberců, mě nejvíce zajímalo, jakou metodou čistí a především jakou používají chemii. Z uvedených nabídek jsem vybral A Servis se kterou spolupracujeme nyní již dlouhodobě. Mají kvalitní systém rotačního kartáče, který je na těžkém stroji, takže vidíte jak kartáč systematicky hloubkově propírá koberec a potom našlehaný čistící roztok ze špínou vysávají průmyslovým vysavačem. Četl jsem si taky o čistící chemii Boesch floorwash, kterou používají. Je to chemie, která splňuje mé požadavky. Především je dezinfekční a vyřeší všechny roztoče, alergeny a bakterie a je vhodná a má atest i do potravinářského průmyslu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download