12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

První stupeň k úspěchu, doporučení-čištění koberců

Letos jsme poprvé využili firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která nabízí čištění koberců kotoučovým strojem a byli jsme s jejich prací velmi spokojeni. Firmu nám doporučili naši dobří známí, a to je již první stupeň k úspěchu.

V minulých letech nám koberce čistila jiná firma, která prováděla čištění extrakční metodou a bohužel koberce nebyly nikdy tak dobře vyčištěny, jako od pracovníků firmy A SERVIS. Na kobercích po čištění bývaly fleky a celkový dojem koberců nevypadal vůbec dobře. Troufám si říct, že bych jej vyčistila lépe s čističem nakoupeným v drogerii.

Proto úžas nad metodou, kterou používá tato firma je velmi efektivní a koberce jsou po jejich údržbě krásně nadýchané, nemají žádné fleky a jejich barvy se prozáří. Prostě zíráte na úplně  nové koberce. Nevěřila bych, kdybych sama toho nebyla svědkem a někdo mě to pouze líčil, byť v barvách.

Tým zaměstnanců A SERVISU navíc pracoval velmi rychle a přitom pečlivě. Všechny stoly, židle a křesla vždy odsunuly, aby koberce vyčistili i na těchto místech. To se nám s předešlou firmou nestalo. Přitom by se dalo říci, že je to snad i samozřejné. Zaměstnanci firmy A Servisu si sami práci perfektně organizují a nijak nás nerušili při práci v kancelářích. Dodržovali časové termíny a přesně vždy přišli do domluvených kanceláří koberce vyčistit. S předešlou firmou to byl samý chaos a museli jsme buď na ně čekat, kdy přijdou a nebo se do kanceláře vhrnuli, když jsme měli zrovna nějaké jednání se zákazníky.

Tým firmy A SERVIS musím opravdu pochválit a určitě je využijeme i v příštím roce. Jsou spolehliví a po jejich odvedené práci máme koberce důkladně vyčištěné.

koberec-15

Udělejte ze starého koberce nový!

O víkendu jsem byla na návštěvě u kamarádky a pochválila jsem jí nový koberec. Kamarádka mne ale vyvedla z omylu, že koberec je starý zhruba 10 let, jen si ho nechala před týdnem odborně vyčistit. Tomu se mi ani nechtělo věřit, také jsme si nedávno nechali vyčistit koberec v obýváku, ale rozhodně nevypadal jako nový, zůstala na něm tmavá místa tam, kde se  nepodařilo vyčistit všechny nečistoty do hloubky. Kamarádka sice zaplatila za čištění o něco více než já, ale rozdíl byl markantní.

Z návštěvy jsem odcházela s vizitkou na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Druhý den jsem tuto společnost kontaktovala, paní na telefonu mi vstřícně vysvětlila způsob, kterým koberce čistí a domluvili jsme termín realizace.

V uvedený den přijeli dva pracovníci a hned se dali se do práce. Bylo vidět, že jde o profesionální firmu s kvalitně proškoleným personálem a dobrým strojovým vybavením. Důkladně mi vyčistili celoplošný koberec v obývacím pokoji, dokonce se jim podařilo dokonale odstranit zaschlý vosk od svíčky, který slepil kobercová vlákna a zanechal nepěknou zatvrdlou skvrnu, s níž jsem si nevěděla rady. Koberec po vyčištění vypadal jako nový, krásně se projasnil, barvy se zvýraznily a kobercový vlas se narovnal. Navíc příjemně voněl.

V porovnání z předchozím čištění jinou firmou, bylo samotné čištění rychlejší a mnohem kvalitnější. Pokud hledáte firmu, která Vám dokonale vyčistí koberec, můžu z vlastní zkušenosti doporučit firmu A SERVIS. Jejich služba čištění koberců rotačním kotoučovým strojem je rychlá a kvalitní.

Související příspěvky

I potravinová skříň v kuchyni může být zařízená přehledně a efektivně

redakce

Jak vybírat vodoměry? Poradí vám v INMES

redakce

Průzračně čistá okna pro dobrou věc!

redakce

13 komentáře