18.6 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Přístřešek na auto nechrání jen před poškozením

Přístřešky na auto mohou mít víceúčelové využití. Samozřejmě, že jejich prvotní funkcí zůstává vytvoření úkrytu pro vozidlo, kterému tak poskytne dokonalé útočiště a ochranu před vnějšími klimatickými vlivy. Při představě rozpáleného laku po přímým slunečním zářením nebo při nečekaném krupobití toho už moc nenaděláte.

Tedy pokud vaše vozidlo stojí přímo pod širým nebem. A to nemluvíme o vandalismu, kyselých deštích nebo o každodenním boji při hledání volného parkovacího místa. Přístřešek pro automobil navyšuje uživatelský komfort po všech stránkách ohledu, určitě nechrání jen před sekundárním poškozením.

 

Jaké máme druhy přístřešků

Přístřešky pro auto e dělí do několika rozličných skupin podle své ceny, tvaru, velikosti i zvoleného materiálu. Mezi nejzákladnější typy pak rozhodně patří se stáním pro jedno vozidlo. Zájemci se však mohou rozhodnout i pro konstrukčně náročnější varianty, mezi které spadají přístřešky pro karavan.

Pro náročnější klientelu se zde pak objevují přístřešky pro auta hliníkové konstrukce, které pojmou i tři nebo více zaparkovaných aut. Na své si přijdou i majitelé dřevostaveb, jelikož není žádný problém si objednat krytí pro vozidla zhotoveného ze dřeva. Díky tomu mnohem lépe zapadne do přednastaveného konceptu vzhledové podstaty vaší nemovitosti.

Hliníkové přístřešky pro auta

Z aktuálního hlediska je hliník jako stavební prvek mimořádně oblíbený a dost často používaný i v dalších segmentech výroby.

Hliníkový přístřešek pro auto vyrábí společnost Hobbytec v několika rozměrových variantách. Hotové přístřešky se navíc zasílají ve stavebnicovém provedení, takže není žádný problém si ho zhotovit svépomocí během několika málo hodin. Zapomeňte na drahé a časově náročné zděné garáže, když nemáte nazmar ani čas nebo peníze.

Související příspěvky

Jak probíhá ekologická likvidace vozidel?

redakce

Tipy a rady, jak na správnou geometrii kol

majda

5 tipů jak připravit auto na zimu

redakce