14.5 C
Prague
11.8.2022
MaxiMagazín

Už žádná smítka a drobky v autě

Také jste si na počátku, když jste si pořídili nové auto, říkali, v autě se nebude jíst. Jak to ale dopadlo? Vydrželi jste to pár týdnů, nebo dokonce měsíců? Ale pak jednou pršelo, děti musely přece něco jíst, a tak to začalo. Teď už se ani neptají. Z jídla je ale spousta drobků, kdo to má pořád uklízet?

Auto je takový malý pokojíček na kolečkách. Děti se tu mnohdy cítí jako doma, a tak se v něm i chovají. Proto není divu, že na sedačce objevíte drobky, možná i jehličí, kamínky nebo jiné nečistoty, které do auta nepatří.

S takovými drobnostmi si snadno poradí výkonný ruční vysavač Kärcher CVH 2 Premium (doporučená cena 2390 Kč). Poradí si nejen s drobky na tvrdé podlaze, ale i s nečistotami na koberci nebo čalounění. Dostane se mezi polštáře i sedačky v autě. Všude tam, kde stačí jen rychlý zásah, aby nebylo nutné vytahovat velký vysavač, najde své uplatnění. Je připraven k okamžitému použití, kdy ho jen stačí vzít z dobíjecí stanice. Kompaktní velikost a design nijak nepřekáží a v dobíjecí stanici je i prostor na uložení příslušenství. Výdrž Li-ion baterie dosahuje až 20 minut, během kterých si můžete zvolit vyšší sací výkon nebo prodloužení pracovní doby přístroje. Výdrž baterie detekuje LED světlo – modré pro plně nabito a červeně blikající upozorňující, že zbývají 2 minuty do úplného vybití. Pouze 0,65 kg vážící ruční vysavač je vybaven bezuhlíkovým motorem, 0,15 litrovou omyvatelnou nádobou na nečistoty a dvojitou filtrací.

Můžete jej mít vždy a všude po ruce. Uklidíte s ním interiér auta, budete jej mít v pohotovosti u stolu a vysajete s ním každý drobeček. Malý pomocník se hodí kdekoliv.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Platíte moc vysoké povinné ručení? Přečtete si, jaké faktory nejvíce ovlivňují jeho cenu

redakce

Přístřešek na auto nechrání jen před poškozením

majda

Šnekové dopravníky i provětrávací jehly

redakce