-4.4 C
Prague
29.1.2023
MaxiMagazín

Už žádná smítka a drobky v autě

Také jste si na počátku, když jste si pořídili nové auto, říkali, v autě se nebude jíst. Jak to ale dopadlo? Vydrželi jste to pár týdnů, nebo dokonce měsíců? Ale pak jednou pršelo, děti musely přece něco jíst, a tak to začalo. Teď už se ani neptají. Z jídla je ale spousta drobků, kdo to má pořád uklízet?

Auto je takový malý pokojíček na kolečkách. Děti se tu mnohdy cítí jako doma, a tak se v něm i chovají. Proto není divu, že na sedačce objevíte drobky, možná i jehličí, kamínky nebo jiné nečistoty, které do auta nepatří.

S takovými drobnostmi si snadno poradí výkonný ruční vysavač Kärcher CVH 2 Premium (doporučená cena 2390 Kč). Poradí si nejen s drobky na tvrdé podlaze, ale i s nečistotami na koberci nebo čalounění. Dostane se mezi polštáře i sedačky v autě. Všude tam, kde stačí jen rychlý zásah, aby nebylo nutné vytahovat velký vysavač, najde své uplatnění. Je připraven k okamžitému použití, kdy ho jen stačí vzít z dobíjecí stanice. Kompaktní velikost a design nijak nepřekáží a v dobíjecí stanici je i prostor na uložení příslušenství. Výdrž Li-ion baterie dosahuje až 20 minut, během kterých si můžete zvolit vyšší sací výkon nebo prodloužení pracovní doby přístroje. Výdrž baterie detekuje LED světlo – modré pro plně nabito a červeně blikající upozorňující, že zbývají 2 minuty do úplného vybití. Pouze 0,65 kg vážící ruční vysavač je vybaven bezuhlíkovým motorem, 0,15 litrovou omyvatelnou nádobou na nečistoty a dvojitou filtrací.

Můžete jej mít vždy a všude po ruce. Uklidíte s ním interiér auta, budete jej mít v pohotovosti u stolu a vysajete s ním každý drobeček. Malý pomocník se hodí kdekoliv.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Ztráta klíčů od auta není konec světa

redakce

Aktuality o mýtném – kdo převezme vládu v letech 2017

Veronika

Brzdy, a jak se o ně co možná nejlépe starat?

redakce