5.4 C
Prague
4.12.2022
MaxiMagazín

Proč by měl být v kanceláři kávovar?

Milovníci kávy se zaměřují především na její kvalitu a vychutnat si dobrou kávu chceme kdykoli, doma i v práci. Ve firemním provozu se tak rozhodně vyplatí profesionální kávovar nejen kvůli zaměstnancům, ale také návštěvám a obchodním partnerům.

Káva pro reprezentaci

Mělo by patřit k běžné normě, pokud je nám na obchodní meetingu nebo schůzce nabídnuta káva, jedná se o kávu opravdu kvalitní. Často se však stále setkáváme s firmami, kde recepční odejde do kuchyňky a slyšíme cinkání lžiček o sklenici s instantní kávou. Zbytečně se pak dostáváme do situace, zda kávu opravdu vypít a nebo raději nechat stát. Pokud nechceme, aby se i naše návštěvy cítily takto, Je dobrou investicí kávovar. Ušetří nám čas a máme jistotu, že kávu nabízíme kvalitní. Kávovary také usnadní práci s přípravou, do zásobníku jen stačí nasypat zrnkovou kávu a o zbytek se přístroj postará sám. Vše čerstvě umele, zvolí vhodnou teplotu i tlak a výsledkem je skvělá káva vynikající chuti a vůně. Profesionální kávovary se tak hodí nejenom do firem, ale samozřejmě i penzionů, hotelů a všude tam, kde se káva podává často a ve velkém množství.

Dlouhá staletí

Bez kávy si dnes mnoho lidí po celém světě nedokáže představit svůj den. Pro mnoho z nás patří k ránu, je skvělým budíčkem, probere nás a zahřeje a během dne ji pijeme pro povzbuzení i zlepšení nálady. Tyto účinky má díky obsahu kofeinu. Lidstvo provází káva už více jak 1500 let, což dokazují mnohé nálezy i písemné zmínky. Její objev se datuje do Etiopie do roku 525, do Evropy se však káva dostala až počátkem 16. století. Dnes patří kvalitní káva k běžné součásti dne mnoha z nás a pijeme ji nejen v soukromí, ale také při společenských návštěvách a setkáních.

To, jak je káva připravená, i její původvytváří velké rozdíly v chuti. Kávovary nám umožní připravit nejen klasickou černou, ale také mnoho dalších variant s napěněným mlékem nebo lze regulovat její sílu. Jedním stisknutím tlačítka tak dostaneme šálek vynikající kávy.

Související příspěvky

Jak zabavit děti na podzim?

majda

Oživení intimního života jako skvělý vánoční dárek

redakce

Vazba a tisk diplomky za skvělé ceny

redakce