-2.9 C
Prague
2.12.2020

Proč nekoupit asijskou napodobeninu?

Všichni moc dobře víme, že světové trhy jsou zaplaveny čínským zbožím. Není v moci nikoho z nás to změnit, a tak jsme si postupem času na vizitky „made in China“ zvykli. Možnou pochybnou kvalitu člověk skousne u rychloobrátkového zboží, nikoliv však u nářadí, které má za účel vyrábět a vytvářet další produkci.

Chcete-li pořídit nářadí za levnou cenu, nemusí jít nutně o asijský „fake“. Stejně dobrou cenovku kupující dostane v e-shopu Forsteel.eu, nebo u českého výrobce N.KO, kde jsme pozornost zacílili na magnetické vrtačky a pásové brusky na kov.

 

Co je české, to je spolehlivé

Magnetická vrtačka české výroby N.KO MACHINES MINI-35 je vhodnou alternativou pro každého, kdo si chtěl kvůli penězům pořídit magnetickou vrtačku z čínských továren za dumpingovou cenu. Tuzemská MINI-35 nabízí originální značku, tradiční zpracování a především kvalitu.

Magnetická vrtačka je dokonalá, co se týká poměru váha x výkon. Její design odráží poslední technologické trendy s důrazem na ergonomii. Technická data nástroje přesvědčí i největšího puntičkáře, že tento kup je prostě trefa do černého. Při maximálních otáčkách 450 ot./min. lze použít vrtáky v rozmezí 1-13mm.

 

Trvanlivost a kvalita

Stejně dobré pořízení vás čeká a nemine s bruskou na kov. Pásová bruska na kov z dílny zlatých českých ručiček může směle konkurovat celému světu, výrobkům „made in china“ nevyjímaje. Nejlevněji, ale ve vysoké kvalitě, zakoupíte stolní pásovou brusku Pasovec 100 – nová generace.  Zmíněná pásová bruska na kov je jednorychlostní stroj  určený k efektivnímu a zároveň hospodárnému broušení dílů a obrobků z uhlíkových a nerezových ocelí, hliníku a dalších neželezných kovů. Stejně tak si ale poradí se dřevem a plasty.

Proč tedy nekoupit české zboží, které lze vyzkoušet a dokonce bez udání důvodů do 60 dní od koupě vrátit, když máte eso v rukávě. Chytrému napověz, hloupého trkni…

 

Související příspěvky

Milujete historii? Na téhle dovolené ji načerpáte plnými doušky!

majda

Letní dovolená v Krkonoších pod taktovkou historie

majda

Káva jako celosvětově oblíbený nápoj

majda