Pro prodej i nákup firmy se vyplatí si najmout specializovanou společnost

 

Chystáte se na prodej zavedené firmy? Nebo jste se naopak rozhodli koupit firmu, ale nevíte jak a kde začít? Prodej ani nákup firmy není zrovna jednoduchá záležitost, která by trvala jen několik hodin. Často se jedná o dlouhý proces, který si vyžádá mnoho času. Jako vhodné řešení se mnohdy jeví najmout si specializovanou společnost, která vám bude kdykoliv k dispozici.

Proč si najmout odborníky?

Specializovaná společnost bude správnou volbou tehdy, pokud chcete dosáhnout výhodnější ceny, ať při prodeji nebo koupi firmy. Dále chcete-li zvýšit svoji šanci na úspěch, jelikož specializovaná firma má řadu zkušeností z mnoha transakcí. Navíc protistrana si často sama postaví tým zkušených poradců, takže na to nebudete sami, jelikož zkušený tým odborníků bude stát i za vámi. Poslední výhodou je pak ušetření vašeho drahocenného času, jelikož profesionální tým s vámi bude od počátku až do konce.

Komplexní služby

Mezi další přednosti využití služeb specializovaných společností patří nabídka komplexních služeb. Tyto společnosti spolupracují s řadou dalších odborníků jako jsou právníci, daňový poradci a jiní odborníci, jejichž služeb budete moci využít. Dále vám při prodeji firmy mohou být nápomocni v oblasti stanovení hodnoty vašeho podniku, hledání nástupce či porovnání s konkurencí. Při koupi firmy pak s vyhledáváním vhodných firem v České republice i zahraničí.

Odborník na českém trhu

V oblasti prodeje a nákupu firem má významné postavení rodinná firma COPRA, která zahájila svoji činnost již v roce 1991. Během své působnosti získala bohaté zkušenosti a úspěšně pomohla desítkám firem. Její postavení na trhu má dnes velmi pevný základ, díky tomu nenese žádný „skupinový zájem“ bankovní či investorské skupiny. Své služby poskytuje ve vysoké kvalitě všem firmám bez rozdílu jejich velikosti. Uspějte s koupí nebo prodejem firmy se společností COPRA i vy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download