1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Proč si pořídit nový byt na Smíchově? Toto jsou výhody bydlení na Praze 5

Která pražská část je nejvhodnější pro bydlení? To se samozřejmě odvíjí od toho, jaká očekávání od ní máte. V případě, že chcete bydlet nedaleko centra, ale navíc toužíte po svém klidu a dostatku soukromí, podívejte se na nabídku bytů na Smíchově.

Moderní bydlení v soukromí nedaleko zámeckého parku

Moderní bydlení v zeleni najdete například v okolí bývalého zámeckého parku Klamovka. Chcete-li si pořídit nový byt na Smíchově, určitě se podívejte na rezidenční projekt Vilapark Klamovka. V čem je jedinečný? Nachází se v obklopení přírody a je ideálním místem pro páry i rodiny s dětmi. Právě jeho poloha z něj dělá jedno z nejatraktivnějších míst k životu v celé Praze.

Vše máte na dosah ruky a do centra je to nedaleko

Okolí pražské Klamovky je klidné, nabízí příjemnou atmosféru a v docházkové vzdálenosti se nachází vše, co k běžnému životu potřebujete. Pěšky si dojdete na poštu, do krámu i do restaurace. Děti můžete doprovázet do nedalekých mateřských či základních škol a volné chvíle trávit společně v parku nebo na dětském hřišti.

Historické centrum i atraktivní zákoutí na Smíchově

Kdykoliv zatoužíte po procházce historickým centrem stačí dojít na nedalekou zastávku MHD a za pár minut dojedete do cíle. Ale za atraktivními místy nemusíte jezdit do centra. Smíchov je totiž plný nádherných zákoutí.

Chcete bydlet v malebné části Prahy, nedaleko centra a užívat si skvělou občanskou vybavenost? Smíchov je sázkou na jistotu. Zejména okolí bývalého zámeckého parku Klamovka je atraktivní pro páry i rodiny s dětmi. Pěšky se můžete vydat na romantickou večeři, skleničku s přáteli nebo třeba na dětské hřiště se svými ratolestmi. Kdykoliv potřebujete zajet do centra, stačí dojít na nedalekou zastávku MHD a za pár minut budete na místě.

Související příspěvky

Víte, jak funguje ČOV a jaké přináší výhody?

redakce

Děti rády experimentují v kuchyni, čištění koberce pak vyřeší „Tepování Brno“

Veronika

Proč se pelety používají k vytápění?

redakce