Půjčka jako investice do vzdělání

 

Vzdělání a titul je to jediné na světě, co má trvalou hodnotu a co vám nikdo nikdy nevezme. Přestože v Česku ještě funguje systém bezplatného školství, ne vždy si v něm každý najde své místo, a tak lze využít i školy soukromé. Ty za tučné školné nabízejí nejrůznější obory a druhy vzdělání, maturitními vysvědčeními počínaje, bakalářskými a magisterskými tituly konče.

Investice do vzdělání jsou obecně vnímány za jedny z nejprospěšnějších v životě. Vrátí se člověku mnohonásobně už krátce po nástupu do zaměstnání. Lepší vzdělání jde ruku v ruce s vyšším platem, a pokud student dosáhne na magisterský či inženýrský titul, zajisté jej v budoucnu nemine nějaká dobře placená manažerská pozice. Zafinancovat doby studia zvládne střednědobá půjčka, která nabízí finanční hotovost 10 až 150 tisíc, se splatností 12 až 60 měsíců.

 

Půjčka na studium

Může o ni požádat zaměstnanec, živnostník nebo důchodce, který má prokazatelný měsíční příjem vyšší, než 10 tisíc korun. Půjčku tedy nemůže čerpat student sám, pokud není výdělečně činný, nicméně o to může požádat své rodiče nebo prarodiče. Velkou výhodou půjčky je, že je možné ji použít na cokoliv, bez udání předmětu čerpání. V praxi se mohou peníze použít nejen na školné, ale i na platbu internátů, kolejí nebo studijní materiály.

 

Bez ručitele i zástavy

Dalším, velmi výhodným aspektem, zůstává skutečnost, že půjčku lze získat bez ručitele a zástavu majetku. Výhodný úrok, RPSN a výši splátky lze vizualizovat pomocí interaktivní on-line kalkulačky, která nabízí k sestavení nekonečně mnoha variací, co se délky splácení i výše splátky týče. Kalkulačka je zárukou transparentnosti, kdy každý klient zná už od prvopočátku všechny podmínky půjčky a má je takzvaně černé na bílém.

 

Vánoce nadělují

Aktuálně probíhá akce Vánoční úrokové prázdniny, které při předčasném splacení a bezproblémové platební morálce a historii, vrátí všem až 100% úroků zpět. Pokud splatíte půjčku nejpozději do 3. měsíce, získáte zpět 100 %, do 6. splátky je to 75 %, do 9. splátky jde o 50 % a do 12. splátky ušetříte rovnou ¼ úročení. To už stojí za zvážení, viďte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download