Objevte výhody offshore podnikání

 

Offshore podnikání patří v současné době mezi velmi aktuální témata, jelikož reaguje na vývoj českého podnikatelského prostředí, které není nejpříznivější. Čeští podnikatelé se často musejí potýkat s vysokou daňovou zátěží, velkou byrokracií, rozšiřujícím EET, špatnou vymahatelností práva apod. S těmito problémy mohou podnikatelům pomoci právě offshore společnosti.

 

Co je offshore společnost?

Za offshore společnost se označuje taková firma, která byla založena a registrována se sídlem v zemi s výhodným daňovým režimem. Často se tyto země označují za daňové ráje, i když to není příliš přesné, jelikož za daňový ráj může být pro některé firmy považována i Česká republika, zejména pro ty firmy, které přišly na základě pobídek a neplatí tudíž téměř žádné daně.

 

Výhody offshore podnikání

Offshore společnosti nabízejí mnoho výhod, proto jsou využívány stále častěji. Hlavní výhodou je především legální optimalizace daní, ale rozhodně to není jediná výhoda. Mezi další významné výhody patří ochrana firemního majetku před třetími stranami, anonymita vlastnictví či snížení byrokratické zátěže. Offshore podnikaní má také vliv na zvýšení značky (brandu) firmy na českém i zahraničním trhu a dává příležitost prorazit na další trh. Není ani nutné stěhovat výrobu či zaměstnance firmy do zahraničí.

 

Snadno a rychle

Offshore společnost dnes můžete získat i velmi rychlým způsobem, aniž byste museli navštěvovat úřady v zahraničí. Řešením jsou ready made společnosti, které jsou již založené a pouze čekají na převedení na nového majitele. V této oblasti se můžete obrátit na společnost Zenron, která nabízí výběr z 64 destinací a je schopna vám zajistit i ready made společnost přímo na míru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download