S nano impregnací je s mytím oken konec. Výškové práce, čištění fasád Ostrava

 

Už nějakou dobu jsem řešila, jak se poperu s našimi okny v bytě. Máme větší byt v centru města, kde je hodně městských spadů, nečistot a hodně se tu práší, takže je jasné, že nejvíc to odnáší naše okna. Už jsem se k nim delší dobu nedostala, takže byla opravdu hodně zanesená a než bych je umyla, tak by mi to trvalo opravdu dlouho. Rozhodla jsem se tedy, že si na tuto činnost zavolám nějakou odbornou pomoc.

Dle různých recenzí, hodnocení a kladných ohlasů ze strany spokojených zákazníků mně nejlépe vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, čištění fasád Ostrava, která měla také skvělé ceny. Když jsem firmu zkontaktovala a popsala svůj problém, ihned mi udělali finanční návrh, domluvili se mnou termín realizace mé poptávky a také mě informovali o postupu práce jejich zaměstnanců. Nabídli mi i tzv. nano impregnaci oken, která mi zajistí, že dlouho nebudu muset okna vůbec umývat. Je to nano vrstva, která se nanese na okna a odpuzuje nečistoty a vodu, takže na nich nic neulpí. Funguje to tak, že když se cokoliv dostane na okno, tak se to všechno začne shlukovat do malých kuliček a jakmile zafouká nebo zaprší, tato kulička se odvalí z okna pryč. Prostě zázrak. Už jsem se téhle vymoženosti nemohla dočkat.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS a ihned se pustili do práce. Nejprve všechna okna precizně umyli, aby je zbavili veškerých nečistot. Šlo jim to opravdu rychle, bylo vidět, že jsou zkušení a ví, jak na to. Následně okna setřeli gumovou stěrkou do sucha. Pak na okna nanesli již zmíněnou nano impregnaci, která opravdu funguje, jak říkali. A nakonec okna dokonale vyleštili pomocí bavlněné pleny. Opravdu to udělali precizně a byla jsem s jejich prací velice spokojená. S firmou A SERVIS byla skvělá spolupráce a určitě ne poslední. Vřele doporučuji.

Strojové čištění koberců kotoučovým strojem Ostrava

Naše kosmetické studio nabízí několik služeb, které zahrnují kadeřnictví, masáže a spoustu dalších, proto po našich kobercích denně projde několik žen. A je to na nich i vidět. Jenže po našich zákaznicích nechceme požadovat, aby se zoufaly, protože jim chceme nabídnout co největší komfort, který shledáváme i v těchto detailech.

Ze začátku koberce příliš špinavé nebyly, ale s postupem času se to zhoršovalo. Jednou jsme s kolegyněmi po zavírací době zkusily koberce vyčistit, ale ani po dvou hodinovém snažení jsme neuspěly, přestože jsme nakoupily drahé, údajně kvalitní čisticí prostředky. Nakonec nám nezbylo nic jiného, než to přenechat úklidové firmě. Bohužel ani tady to ze začátku nevypadalo nadějně, protože spousta z nich odmítla přijít v pozdějších večerních hodinách. Nechtěly jsme zkrátit otevírací dobu a pomalu jsme se začaly smiřovat s tím, že na to budeme muset přistoupit.

Potom jsme se ale po doporučení jedné z našich zákaznic obrátili na A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové čištění koberců Ostrava, u nichž měla ověřené, že nemají problém s prací i v pozdějších hodinách. Kontaktovaly jsme jejich zaměstnance a domluvily se s nimi na takovém termínu, který nám vyhovoval.

47181969 - still life details, stack of white cushions and blanket on rustic bench on white carpet

Výkon jejich práce byl stejný jako jejich ochota. Naše koberce byly jako nové. Čištění koberců předčilo naše očekávání natolik, že jsme se rozhodly jejich služeb využívat i na mytí našich oken a výloh. A SERVIS nám tak pomáhá udržovat čistotu našeho interiéru a my tak můžeme našim klientkám poskytovat luxusní služby, ke kterým patří i dobrý dojem z prostředí, v němž práce probíhá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download